09 Temmuz 2020 Cardano – Cosmos Fiyat Analizi

Cardano ve Cosmos dahil olmak üzere piyasanın alt-coinlerinin çoğu, grafiklerdeki sağlıklı, üstel bir yükselişin ardından geri çekilmeyi ima ediyor. Bunlardan bazılarının konuşmak için çok fazla gelişmesi olmasa da, Cardano gibi diğerleri, özellikle Shelley’nin uygulanmasına yönelik yaklaşmakta olan “hardfork” ışığında umut verdi.

Cardano [ADA]

Cardano’nun fiyatı 0,12 dolardır ve ADA’nın yazı yazılırken 3,179 milyar dolarlık bir piyasa değeri vardır; bu da onu dünyanın en büyük 7. kripto para birimi haline getirdi. Bununla birlikte, birçok altcoin her biri daha önce hiç olmadığı gibi tırmanırken toplanıyor gibi görünse de, Cardano basın zamanında geri çekiliyor gibi görünmektedir. Böyle bir geri çekilme, fiyatı ADA’nın mevcut seviyelerinden %18 düşüşle 0.1013$’a itebilir.

İlginç bir şekilde, bunu takiben, Shelley ana ağının hala geliştirilmekte olduğu ve bununla ilişkili birçok gelişmenin yakında hayata geçebileceği gerçeği ışığında daha da yükselmesi bekleniyor. Ayrıca, RSI göstergesi aşırı alım bölgesinin alt tarafına bir düşüş göstermiştir.

Cosmos [ATOM]

ADA gibi, Cosmos’un ATOM’u da yazı yazılırken, token fiyatı, 663 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 3.479$ ile geri çekilme belirtileri göstermektedir.

Aynı zamanda, kripto 24 saatlik işlem hacminde 144 milyon dolar kaydederken; ATOM’un piyasa değeri açısından 25. en büyük kripto para birimi olduğu gözlemlendi. Ayrıca, geri çekilme %8 veya 3.191 dolarlık seviyeye kadar büyük olabilir.

Bu da bir fırsat olabilir, çünkü geri çekilme, alt coinin üzerinde bulunduğu üstel artışı takip ederek pazarın boğalarına iyileşmek için zaman tanıyacaktır. Son olarak, MACD göstergesi çizelgeler üzerinde düşüş eğilimi göstererek yukarıda belirtilen potansiyel geri çekilmeyi daha da destekledi.

Bu gelişmeler, Cosmos ağının arkasında, bir sonraki ağ yükseltmesi Stargate’in neler içereceğini tanıtıyor olabilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın