1 Haziran Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP ve ADA Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

1 Haziran Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP ve ADA Fiyat Analizi

Haziran, ilk 10 kripto paranın tümü yeşil bölgede olduğu için kripto para piyasasının hafif büyümesiyle başladı.

Kaynak: CoinMarketCap

BTC/USD

Dün sabah, oldukça mütevazı alım hacimlerine rağmen, BTC/USD paritesi ortalama fiyatlar alanına toparlanabildi. Öğleden sonra, Bitcoin (BTC) fiyatı tam EMA55 hattında dar bir konsolidasyona girdi ve geceleri boğalar 37.150 dolar seviyesinin direncini kırmak için bir itici güç oluşturmaya çalıştı.

BTC/USD
Kaynak: TradingView

Hacim önemli ölçüde artmadı ve bu sabah, fiyat hareketli ortalama EMA 55’e geri döndü. Gün içinde alıcılar ortalama fiyatlar alanında destek bulamazlarsa, 30.000 $ ‘lık psikolojik seviyeye geri dönme söz konusu olabilir.

Bitcoin, yazım zamanında 36,294 dolardan işlem görüyor.

ETH/USD

Satış hacimleri dün sabah düştü ve Ethereum (ETH) fiyatı POC çizgisinin (2.330 $) üzerinde bir yer edinmeyi başardı. Öğleden sonra parite hareketli ortalama EMA55’i kırdı, ancak küçük alım hacimleri Ether fiyatının 2.800 dolarlık direnci test etmesine izin vermedi.

ETH / USD
Kaynak: TradingView

Paritenin toparlanması bu sabah yavaşladı ve fiyat üç saatlik EMA55’e dönebilir. Ortalama fiyatların seviyesi ayıları durdurmazsa, parite psikolojik seviyesi olan 2.000$’a geri dönebilir.

Ethereum, yazım zamanında 2.569 dolardan işlem görüyor.

XRP/USD

Dün sabah, alıcılar EMA55 hareketli ortalamanın direncini kırmak ve 1.00$ psikolojik seviyesini test etmek için yeterince güçlü bir yükseliş momentumu oluşturmayı başardılar. Öğleden sonra, satın alma hacimleri düştü ve XRP fiyatı 1 dolar seviyesi civarında kaldı.

XRP/USD
Kaynak: TradingView

Gece, alıcılar toparlanmaya devam etmeye çalıştı ve 1,10 dolar seviyesini test etti. Ancak, büyüme büyük hacimlerle desteklenmedi ve büyük olasılıkla bugün parite ortalama fiyatlar alanına geri dönecek.

Üç saatlik EMA55 düşüşü durdurursa, toparlanma 1.20 $ seviyesine kadar devam edebilir.

XRP, yazım zamanında 1,00 dolardan işlem görüyor.

ADA/USD

Cardano (ADA) oranı son gün içinde % 2 arttı.

ADA/USD
Kaynak: TradingView

Cardano (ADA), ne boğalar ne de ayılar inisiyatifi ele geçirmediği için yatay ticarete devam ediyor. Ancak günlük grafikte satış işlem hacmi düşüyor, bu da ayıların güçlerini kaybettiği anlamına geliyor. Bu durumda, direncin yakında 1,87 dolardan yeniden test edilmesi beklenebilir.

ADA, yazım anında 1.695 $ ‘dan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu