11 Nisan 2021 XRP Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

11 Nisan 2021 XRP Fiyat Analizi

XRP 2018 yılından bu yana nihayet 1 $’ı aştı ve yazım anında, 1.38 $’dan işlem görüyor. XRP son yükselişle, CoinMarketCap listesinde dördüncü sırada yer alırken ilk on kripto arasında güçlü bir destek aldı.

XRP 1 saatlik grafik

XRPUSD
Kaynak: TradingView

Yukarıdaki XRP grafiği, fiyatın 1 doları aştıktan sonra daha fazla yükseliş ivmesine tanık olduğunu gösteriyor. Fiyat yükselen bir kanalda ilerliyor, ancak 1,50 $ ‘lık dirence çarptığında fiyat 1,38 dolara geri çekildi. Bu ani dalgalanma, XRP ilerledikçe olası bir düzeltme ayarına işaret ediyor.

Fiyattaki ani artış, Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu [SEC] arasındaki gelişmelerin ardından geldi. Bununla birlikte, XRP, küçük düzeltmelere zaten dayanmaya başladığı için bu seviyeyi sürdüremeyebilir. Yazım anında Bollinger Bantları oldukça dalgalı bir piyasayı işaret ediyordu.

Sinyal çizgisi şamdanların altında bir yer aldı ve yukarı doğru göstermeye devam ettikçe bir geçiş mümkün olabilir.

Bu arada, göreceli güç endeksi, dijital varlığı aşırı alım bölgesine itti, ancak şimdi bu seviyenin altına düştü. Bu, düzeltme başladıkça, varlığın daha istikrarlı bir denge bölgesine geçeceğini gösteriyor. MACD göstergesi, MACD çizgisi sinyal çizgisinin altına düştüğü için devralan düşüş eğilimini de vurguladı.

Mevcut XRP piyasası, yükseliş hissiyatında yüksek olmasına rağmen, muhtemelen düşüş eğiliminde. Satış baskısının artması nedeniyle piyasada ani yükseliş devam etmeyebilir. XRP piyasası ilerledikçe, bir düzeltme fiyatı 1,23 $ ‘lık desteğe itebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu