XRP Rallisi, SEC ile Ripple Anlaşmasına mı İşaret Ediyor? - BTC MAGAZİN

XRP Rallisi, SEC ile Ripple Anlaşmasına mı İşaret Ediyor?

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, devam eden XRP rallisine değindi ve bunun, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile uzlaşma görüşmelerinde bir miktar ilerleme kaydettiğini gösterebileceğini iddia etti.

Şirketin öz sermayesinin şu anda ikincil piyasada sadece 2 milyar $ ‘dan işlem gördüğünü düşünürsek, eski serbest yatırım fonu yöneticisi Novogratz, bunu “çılgın ucuz” olarak nitelendiriyor.

Bununla birlikte, Ripple SEC ile anlaşmaya yakın değilse, XRP ona “pahalı” görünüyor.

Ripple’ın yakında SEC ile anlaşması pek olası görünmüyor  

XRP, bugün erken saatlerde Bitstamp borsasında 21 Ocak 2018’den bu yana en yüksek seviyesi olan 1,496 dolara ulaştı ve sadece bir ay içinde yüzde 281’in üzerinde yükseldi.     

Hukuk firması Anderson Kill’den Stephen Palley, XRP’nin rallisinin, birinin içeriden bazı bilgilere sahip olmadığı sürece herhangi bir uzlaşma olasılığı ile bağlantılı olma ihtimalinin düşük olduğunu iddia ediyor.

Ripple’ın keşif savaşlarında beklenenden daha iyi iş çıkardığını kabul etse de Palley, bu sorunun çözülmesinin biraz zaman alabileceğine inanıyor:

Ripple, ön hareket pratiği ve keşif savaşlarında şimdiye kadar beklediğimden daha iyi iş çıkardı, ancak bundan vaka çözümüne kadar uzun bir yol var. Özet yargılama uygulamasından önce bir anlaşma olursa şaşırırdım ama belki bir şeyi kaçırıyorum.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu