15 Ağustos 2020 Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum, yazının yazıldığı sırada bu güçlü momentum usayesinde, potansiyel belirtileri gösterdiği için, yükselen fiyat hareketinden umutlu hafta sonuna giriyor gibi görünüyor. Ethereum’un geçen hafta haftalık kapanışı, ileride neler olabileceği konusunda harika bir haber olabilir.

Ethereum [ETH]

Ethereum, son birkaç gün içinde çok fazla hareket gördü. Aslında, konuşmanın çoğu zincir içi ücretler, hashrate ve piyasadaki genel olumlu sosyal duyarlılık etrafında yoğunlaştı. Bu ücretler, kullanıcıları işlemlerine öncelik vermek için premium gaz fiyatları ödemeye zorlayan bir gelişme olan DeFi etrafındaki tüm “verim çiftçiliği” yutturmacasıyla ortaya çıkan ağ tıkanıklığıyla yakından bağlantılıydı.

Ethereum, basım zamanında 435$’dan işlem görerek; 372$ – 407$ aralığının üzerine çıktı. Bollinger bantlarının üst banda yakın bir fiyatla ve 70’in üzerinde bir RSI değeriyle genişlemesi, kripto varlığın bir düzeltmeye tabi olduğu anlamına gelmesi gerekirken, durum hiçte böyle olmadı.

Güçlü bir yükseliş trendi sırasında, RSI değerleri sürekli olarak aşırı satım bölgesinde olabilir ve fiyat üst Bollinger bandına yakın olabilir. Aynı şeye bir örnek, listelerde 240 dolardan 300 dolara yükseldiği zamandır.

ETH, geçen hafta 409$’lık haftalık kapanış kaydetti ve Temmuz 2018’den bu yana, bu en yüksek haftalık kapanışı oldu. Kısa vadede tüccarlar bir satış bekliyor olabilir, ancak eldeki kanıtlar herhangi bir düşüşün, bir satın alma fırsatı olduğunu gösteriyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Solana Fiyat Tahmini: SOL, ATH'ye Ulaşacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu