17 Mayıs Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, ADA, BNB ve DOGE Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

17 Mayıs Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, ADA, BNB ve DOGE Fiyat Analizi

Yeni hafta, ilk 10 listesindeki tüm kripto paralar kırmızı bölgede olduğu için kripto para piyasasının devam eden düşüşüyle ​​başladı.

BTC / USD

Bitcoin (BTC) düşmeye devam ediyor ve son gündeki düşüş % 8,76.

BTC / USD grafiği
Kaynak: TradingView

Günlük grafikte, Bitcoin (BTC) desteği 42.000 $ ‘dan geri çekti ve neredeyse MA 200’ü test etti. Satış işlem hacmi hala yüksek, bu da düşüşün henüz bitmemiş olabileceği anlamına geliyor.

Bununla birlikte, kısa vadeli senaryoda, tüccarlar likiditenin çoğunun odaklandığı bölgede 48.000 $ civarında bir büyüme bekleyebilir.

Bitcoin, yazım anında 43.099 dolardan işlem görüyor.

ETH / USD

Ethereum (ETH), % 9 düşüş kaydetti.

ETH / USD grafiği
Kaynak: TradingView

Bitcoin’den (BTC) farklı olarak, Ethereum (ETH) bir geri dönüşün meydana gelebileceği kısa vadeli bir düşüşle karşı karşıya kalabilir. Düşüşe yüksek ticaret hacmi eşlik ediyor, bu da ayılar inisiyatifi ele geçirdiği anlamına geliyor. Bu durumda, boğaların büyüme gösterebileceği bir sonraki bölge 3.000 $ ‘lık alandır.

Ethereum, yazım anında 3.265 dolardan işlem görüyor.

XRP / USD

XRP, dünden bu yana fiyat düşüşü sadece % 3,82 olduğu için Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) daha az değer kaybediyor.

XRP / USD grafiği
Kaynak: TradingView

Teknik açıdan XRP, ilk 10 kripto paranın çoğundan çok daha güçlü görünüyor. Altcoin dünkü düşüşün ardından yatay trende geri döndü. Şu anda durumu ne boğalar ne de ayılar kontrol ediyor. Alım işlem hacmi artarsa, 1,66 $ ‘lık direncin yeniden testi yakında gerçekleşebilir.

XRP, yazım anında 1,46 dolardan işlem görüyor.

ADA / USD

Cardano (ADA) son gün fiyat payının %10’unu kaybetti.

ADA / USD grafiği
Kaynak: TradingView

Cardano (ADA) 2,20 $ seviyesinin üzerinde işlem yapamadı, bu da ayılar inisiyatifi ele geçirdiği anlamına geliyor. Satış düşük kalıyor. Bununla birlikte, boğalar 2.20 $ ‘a geri dönemezse, destek 1.89 $’ da yeniden test edilebilir.

ADA, yazım anında 2.06 dolardan işlem görüyor.

BNB / USD

Binance Coin (BNB), % 12 düşüşle listemizde bugün en çok kaybeden.

BNB / USD grafiği
Kaynak: TradingView

Binance Coin (BNB), günlük zaman diliminde MA 50’nin üzerinde işlem yapmaya devam edemedi. Bununla birlikte, satış işlem hacmi düşük kalmaya devam ediyor, bu da alıcıların BNB’yi çok yakında 562 $ ‘dan oluşturulan ayna seviyesine döndürebilecekleri anlamına geliyor.

BNB, yazım anında 504 dolardan işlem görüyor.

DOGE/ USD

DOGE, %5,24 düşüş gösterdi.

DOGE / USD grafiği
Kaynak: TradingView

DOGE, desteği birkaç kez 0.448 $ ‘da test etti, bu da onun patlamasını beklemek için yüksek bir şans olduğu anlamına geliyor. Bu nedenle, altcoin oldukça uzun bir süredir desteğin yakınında işlem görüyor ve bu da ayıların ruh halini doğruluyor. Bir kırılma olursa, bir sonraki destek, 0.29 $ ‘lık işarete atıfta bulunan MA 50 alanında bulunur.

DOGE, yazım anında 0,48 dolardan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu