20 Haziran Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

20 Haziran Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Ayılar kısa vadeli bir geri dönüş için bile şans vermiyor. Sırasıyla, ilk 10 kripto paranın tümü kırmızı bölgede yer alıyor.

Kaynak: CoinMarketCap

Devam eden düşüş etkisi nedeniyle, Bitcoin’in (BTC) hakimiyet oranı yükselmeye devam ediyor ve şimdi yüzde 45.

BTC pazar payı

BTC/USD

Bitcoin (BTC), düşüş senaryosunu onayladıktan sonra 35.000 doların üzerine çıkamadı. Fiyatı son bir günde neredeyse yüzde 6 düştü.

BTC/USD
Kaynak: TradingView

Saatlik grafikte Bitcoin (BTC) kısa vadeli bir sıçrama gösterebilir. Ticaret hacmi artma eğiliminde, bu da likiditenin çoğunun odaklandığı 35.000 $ civarındaki dirence yükselme şansının yüksek olduğu anlamına geliyor. Ayrıca, o bölgede bulunan doldurulmamış bir boşluk var.

BTC/USD
Kaynak: TradingView

Daha yüksek zaman dilimi çizelgelerinde Bitcoin (BTC) aşırı satıldı. Ancak, düşüş eğilimi bitmemiş olabilir. Bu durumda, oluşan ayna seviyesinin 34.700 dolarda bir test görme ve ardından devam eden düşüşü görme olasılığı yüksek.

BTC/USD
Kaynak: TradingView

Haftalık zaman diliminde, alıcılar 40.000 doların üzerine çıkamadığı için durum düşüş gösteriyor. Şu anda Bitcoin (BTC) birikim aşamasında.

Satıcılar 32.000 $ ‘ı kırar ve altına sabitlerse, boğaların fırsatı yakalayabileceği bir sonraki seviye 23.700 $’ dır.

Bitcoin, yazım zamanında 34.541 dolardan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu