20 Temmuz 2020 BAT - Litecoin Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

20 Temmuz 2020 BAT – Litecoin Fiyat Analizi

Altcoin pazarının üzerinde bulunduğu büyük yükseliş, yazı yazılırken Litecoin ve BAT’ın hepsi bir direnç bölgesine doğru gitmektedir. Bununla birlikte, her bir altcoinin yakın vadeli geleceği dikkate alındığında muhtemelen farklı olacaktır.

Litecoin [LTC]

Basın zamanında Litecoin, 2.7 milyar dolarlık piyasa değeri ile CoinMarketCap’in listelerinde 10. sırada yer aldı. Birkaç ay önce, LTC ilk 5’in hemen altındaydı. Bununla birlikte, son fiyat hareketiyle, coin, merdivenden aşağı indi ve Bitcoin’in gördüğü sıfır volatilite tarafından desteklendi.

Litecoin, Bitcoin’in altının gümüşü olduğu için fiyatın hala 42.61$’da kaldığı açıktır. Kripto fiyatını 42.64$ dirençle ikinci kez test ederken, özellikle MACD göstergesinin sıfır çizgisinin altından ve ona doğru gitmesi ile işler farklı olabilir. Bu seviye ihlal edilirse, hedef 43.89$’dır. Ancak, bu gerçekleşmezse, ilk mantıklı bir hareket 41.84 veya 42.64 dolar olacaktır.

Basic Attention Token [BAT]

BAT namı-değer Basic Attention Token için düşüş trendi [noktalı çizgi] kırılmış gibi görünüyordu ve basın zamanında bir yükseliş trendi bulunmaktadır. Fiyatın 0.269$ direncini aşmasıyla geriye kalan soru, bu ihlalin yukarıda belirtilen seviyenin üzerinde devam edip etmeyeceği.

Her tokenin fiyatı 0.2669 dolarken, BAT’ın 400 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunmaktadır. Ayrıca, pazardaki en büyük 33. kripto para birimi son 24 saatte %1.35’lik bir düşüş kaydetti.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesine doğru ilerlerken, göstergenin fazla satım bölgesine girmemesi şartıyla işler yükselebilir. DeFi’deki bir patlama ile BAT, bir noktada DeFi’de en çok kullanılan token haline geldiğinden çok dikkat çekiyor gibi görünüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu