Grayscale Yatırım CEO'su ABD'deki Kripto Düzenlemesini Görüştü - BTC MAGAZİN

Grayscale Yatırım CEO’su ABD’deki Kripto Düzenlemesini Görüştü

  • Barry Silbert kısa süre önce, önde gelen kripto para birimi olan Bitcoin’i yasaklamak söz konusu olduğunda Amerika Birleşik Devletleri’nin geri dönüşü olmayan bir yola girdiğine inandığını söyledi.
  • Bir yatırımcı çağrısında konuşan CEO, Bitcoin ve endüstri için iyileştirme veya en azından kötüleşmemesi için ABD’de düzenleme söz konusu olduğunda dikkatli bir şekilde iyimser olduğunu söyledi.

Kripto yatırım şirketi Grayscale yatırımlarının genel müdürü Barry Silbert kısa süre önce, önde gelen kripto para birimi olan Bitcoin‘i yasaklama konusunda ABD’nin geri dönüşü olmayan bir yola girdiğine inandığını söyledi.

Geçen hafta 16 Temmuz’da bir yatırımcı çağrısında konuşan CEO, Bitcoin ve endüstri için iyileştirme veya en azından kötüleşmemesi için ABD’deki düzenleme şansı söz konusu olduğunda dikkatli bir şekilde iyimser olduğunu söyledi. Ayrıca şunları söyledi:

“İlk defa, ‘yasak bitcoin’ olarak algılanan riski geçiyoruz. DC’de (Washington) politika yapıcılardan ve düzenleyicilerden, Bitcoin’in var olma hakkı olduğu konusunda yeterli destek var ve sonuçta kapatamazsınız.”

Silbert ayrıca düzenleyicilerle ilişkiler ve Blockchain Derneği ve kripto para merkezi gibi kripto ile ilgili bazı grupların çabaları nedeniyle daha iyi durumda olduklarını konuşmaya devam etti.

“Bir endüstri olarak DC’deki ilişki perspektifinden hiç olmadığı kadar iyiyiz. Bu iki grup, politika yapıcıları bu varlık sınıfında bu teknolojinin faydaları konusunda eğitmektedir. Yine de, daha önce DC’de yaşanmış olabilecek yıkıcı düzenleyici politika riski hala arkamızda..”

Amerika’nın Bitcoin için düzenlemesi hala merakla beklenmektedir. Olası bir yasaklamanın veyahut yasallaştırılmasının piyasaya nasıl etki edeceğini görmek heyecan verici olacaktır. Bu durumun önümüzdeki günlerde netleşmesini beklemekteyiz.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu