24 Ekim 2020 Tron, Algorand Fiyat Analizi

Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi, Bitcoin 13.000$’ın üzerine tekrar yükseldiğinde ve anlık olarak birçok büyük altcoinin yükselişini gördükçe, basın zamanında “73” seviyesine ulaştı. Tron, trend çizgisini kırarak düşüş trendini tersine çevirmeye çalışırken, Algorand direnç seviyesinden ret yedi.

Tron [TRX]

Kripto para birimi grafiklerde daha düşük (mor) trenddir, bununla birlikte ivme Eylül’ün ilk haftasındaki aynı seviyeden daha düşüktür. Paypal’ın milyonlarca kullanıcısını Bitcoin ile tanıştırma planlarının haberi, pazarda toplu bir dalgalanmayı tetikledi. TRX yükselecek gibi görünse de, bu artış hızla ret yedi. Yine de bu direnç seviyesini aşarak düşüş trendini tersine çevirmeye çalışmaktadır.

Ayrıca, hareketli ortalamalar, momentumun düşüşe geçtiğini gösterdi.

Basın zamanında, TRX trend çizgisinin altına düşmüştür ve Parabolik SAR da bir satış sinyali vermektedir.

Algorand [ALGO]

Algorand yükselen bir kanal (sarı) içinde hareket ediyordu ve kanalın altındaki bir kapanış (mum kapanışı), kanalın geçerliliğini yitirmesini sağlayarak, tokeni 0.28$ civarındaki kanalın tabanına kadar götürmüştür.

Oradan hareketle, fiyat 0.3$ direncini aştı, ancak kısa bir süre sonra ret yiyerek o bölgeden tekrar düşüşe geçmiştir ve yazım sırasında direnci yeniden test etmeye çalıştığı görülmektedir.

RSI, ALGO’nun ivmesinin nötr olduğunu gösterdi. Son birkaç gündür yükseliş eğilimi gösterdi, ancak aynı zamanda Ağustos ortasından bu yana güçlü bir düşüş trendi altında kaldı.

Dolayısıyla, önümüzdeki günlerde ALGO’nun stabil şekilde (küçük hareketlerle) hareket etmesi veya bir miktar daha düşüş yaşaması muhtemeldir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın