Binance Devasa Miktarda XRP Taşıdı - BTC MAGAZİN

Binance Devasa Miktarda XRP Taşıdı

  • XRPL Monitor, neredeyse 85 milyon XRP’nin Binance tarafından hareket ettirildiğini bildirdi, bu arada XRP likidite endeksleri daha fazla ODL genişlemesine rağmen yeni ATH’lerden uzak.

XRPL Monitor kripto takipçisi, son 24 saat içinde Binance dijital borsasından devasa miktarda, 84,4 milyon, XRP’nin hareket ettirildiğini bildirdi. Bu 21.421.875 dolara eşittir.

84,4 Milyon XRP Binance Tarafından Hareket Ettirildi

Binance, 15,4 milyon XRP, 6 milyon ve 30 milyon XRP taşıyan üç işlem gerçekleştirdi.

15,4 milyon XRP’yi kurumsal gözetim platformu BitGo’ya aktardı ve kalan parayı dahili dijital cüzdanları arasında taşıdı.

Bybit borsası ayrıca Binance’e 33 milyon XRP gönderimi gerçekleştirdi.

XRP, 11.500.462.708 dolarlık piyasa değeri ile dördüncü en büyük kripto para birimidir. Lider kripto paranın (Bitcoin) yakın zamandaki yükselişinden sonra; ilk önce 11.000$’lık direncin ve ardından 12.000$ üzerine ve nihayet 13.000$’ın üzerine olan yükselişi ile; XRP de dahil olmak üzere altcoinlerin fiyatı artmaya başladı.

Ancak, XRP henüz önemli bir yükseliş dinamiği göstermedi.

XRP Likidite Endeksleri İlgi Görmüyor

Liquidity Index Bot hesabının Twitter’da paylaştığı verilere göre, XRP likidite endeksleri düşük seviyelerde kalıyor ve mevcut tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaşamıyor.

Bot, XRP likiditesini dört ODL platformunda (Bitso, Bitstamp, Coins.ph ve BTC Markets) ölçmektedir.

Ripple’in kripto paranın likiditesini yüksek tutmak ve ODL’nin (bu yıl Ripple tarafından açılacağı duyurulan birkaç yeni ODL koridoru ile) daha da genişlemesi için düzenli olarak XRP’yi çeşitli borsalara aktarmasına rağmen, bu ölçümler 13 Mart’taki Kara Perşembe’den bu yana hala yüksek rakamlar gösteremedi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu