27 Şubat 2021 Cardano, SUSHI, FTX Token Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

27 Şubat 2021 Cardano, SUSHI, FTX Token Fiyat Analizi

Cardano, 45 milyar dolarlık piyasa değeri ile piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olarak yeni konumunu aldı. SUSHI, 16$ ‘ı geçerek bir kez daha yüksek seviyelerde işlem görüyor. FTX Token işlem hacmi de düşerken, 28 dolarlık etrafında bir miktar kararsızlık gördü.

Cardano [ADA]

Kaynak: TradingView
ADA / USDT

ADA, önceki yerel yüksek seviye olan 1.2 $ ‘ı güçlü bir şekilde geçti. ADA’nın 0,68 $ ‘dan 1,2 $’ a yükselmesi için Fibonacci Retracement aracı, ADA için 1,39 $ ‘lık % 27’lik bir genişletme seviyesi hedefi sunarken, % 62’lik bir uzatma seviyesi 1,69 $’ da bulundu.

Çizilen ADA için bazı destek seviyelerinin, geri çekilmeye destek olarak hizmet etmesi beklenebilir. MACD ADA arkasında boğa ivme gösterdi ve kısa vadede aşırı alım rağmen, bir geri çekilme henüz işaret edilmemişti. Bu nedenle, 1,39 dolar ve 1,5 dolar seviyeleri dikkat edilmesi gerekenler.

Son olarak, ticaret hacmi 1,25 $ ‘a yükselişle karşılaştırıldığında bir miktar düştü ve bu, piyasa duyarlılığında bir değişimin erken bir işareti olabilir.

SushiSwap [SUSHI]

Kaynak: TradingView
SUSHI / USDT

Şubat ayının başından bu yana, 12,3 dolar ile 15,9 dolar arasındaki aralık, fiyatın saygı duyduğu ve yükselişe geçmeye çalıştığı bir aralık oldu. Bu kırılmalar, SUSHI için bir kez daha kuzeye doğru başka bir harekete direnç gösterebilecek seviyeler sundu.

Kısa vadede, aralık yükseklerini bir kez daha test etmek, yükseliş eğilimi olacaktır. 15.9-16 $ seviyesinin desteklenmesi için çevrilirse, SUSHI’nin direnç olarak 17.1 $ ‘ı test etmek için daha yükseğe çıkması muhtemeldir. RSI , son birkaç gündür üzerinde 50 yukarıdaki aynı kalmak ile saatlik grafiğinde 58 değeriyle SUSHİ arkasında boğa ivme gösterdi.

FTX Token [FTT]

Kaynak: TradingView
FTT / USD

FTT, düşen ticaret hacmini kaydetti ve Awesome Osilatörü , FTT’nin arkasındaki zayıf momentumu da kaydetti. FTT, geçen hafta 34 $ ‘dan üçlü bir zirve oluşturdu ve birden fazla testte satış baskısına karşı güçlü duran bir seviye olan 26 $’ ı test etmek için düştü.

Yazım sırasında 26 dolarlık alan, 25.5 dolar veya biraz daha düşük bir stop-loss ile satın alma emirleri belirlemek için iyi bir yer olacaktır. Bu, FTT’nin momentumunun ve işlem hacminin 26 dolarlık bölgenin başka bir testinde değerlendirilmesi gerekmesine rağmen, iyi bir ödül-ticaret riskini temsil eder.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu