3 Nisan 2021 BTC, ETH, LINK ve DOT Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

3 Nisan 2021 BTC, ETH, LINK ve DOT Fiyat Analizi

Pazar yükselmeye devam ediyor; ancak bazı kripto paralar kısa vadeli bir düzeltme aşamasına girdi. Ağırlıklı olarak Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB) ve Cardano (ADA) kırmızı bölgede.

Kaynak: CoinMarketCap

BTC / USD

BTC / USD
Kaynak: TradingView

Bitcoin (BTC), devam eden yükselişi onaylayarak 58.500 $ desteğinin üzerinde sabitlendi.

Şu anda, lider kripto para gelecekteki büyüme için güç biriktiriyor ve oynaklık azaldıkça birkaç gün içinde bir fiyat patlaması olabilir.

Bitcoin, yazım anında 59,666 dolardan işlem görüyor.

ETH / USD

ETH / USD
Kaynak: TradingView

Ethereum (ETH), son 24 saatte Bitcoin’den (BTC) daha fazla büyüme gösterdi. Artış %5,23 olarak gerçekleşti.

Ethereum (ETH) dün yeni bir zirve yaptı. Önde gelen altcoin, 2.000 $ işaretinin üzerine sabitlendi. Şu anda, kripto para, şimdiye kadar herhangi bir sabitleme olmadığı için sürekli büyüme için güç biriktiriyor.

Ethereum, yazım anında 2.109 dolardan işlem görüyor.

DOT / USD

DOT / USD
Kaynak: TradingView

Polkadot (DOT), dünden bu yana %18 arttı. Polkadot (DOT) da yeni bir zirve yaptı. Ancak, ticaret hacmi arttıkça yükselişi sürdürmeye hazır boğalar ile bu büyümenin sonu olmayabilir. Bu durumda, en yakın hedef 50 dolarlık bir işarettir.

Polkadot, yazım zamanında 45,29 dolardan işlem görüyor.

LINK / USD

LINK / USD
Kaynak: TradingView

Chainlink (LINK), bugün neredeyse %7 arttı. Günlük grafikte, Chainlink (LINK) 31.80 $ ‘ın üzerine sabitlendi, bu da alıcıların büyümeye devam etmeye hazır olduğu anlamına geliyor. İşlem hacmi, bir sonraki 35.70 dolar seviyesine ve potansiyel olarak madeni para başına 40 dolara yükselen bir yükseliş göz önüne alındığında büyüyor.

LINK, yazım anında 32.50 $ ‘dan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu