30 Eylül 2020 Binance Coin, BAT Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

30 Eylül 2020 Binance Coin, BAT Fiyat Analizi

Binance Coin, kilit direnç seviyeleri üzerinde kontrolü yeniden kazanmaya çalışırken piyasadaki konumunu iyileştirmeye devam etti. Binance Coin için hareketli ortalamalar da yükseliş momentumunun varlığını doğruladı.

Basic Attention Token (BAT), destek seviyelerinin yakınında konsolide oldu. Kalıcı bir düşüş trendi ile birlikte, ayın başlarında çok önemli bir direnç seviyesinin kontrolünü kaybettiği için BAT token düşüş görünümü devam etmektedir.

Binance Coin [BNB]

Basın zamanında, Binance coin 28,29$’dan işlem görmektedir ve varlık bir hafta süren pozitif rallinin ardından dünden bu yana %0,02’lik küçük bir düşüş kaydetti.

Aynı zamanda, destek seviyesini 27.95$ olarak belirdi. Güçlü satın alma duyarlılığı, William’s Alligator teknik göstergesinin yükseliş sinyaliyle de ayrıca doğrulandı. Beş (yeşil), sekiz (pembe) ve on üç (mavi) periyotta ayarlanmış; üç hareketli ortalama kullanan gösterge, güçlü bir yükseliş eğilimi gösterdi.

Yukarıdaki grafikte, üst hatta, 5 günlük SMA, ortada 8 günlük SMA ve son olarak önceki ikisinin altında 13 günlük SMA ile üç basit hareketli ortalama, işaretlenmiş bölgede görüldüğü gibi tamamen açık ağız ‘timsah oluşumunu’ (alligator formation) gösterdi.

Dahası, Chaikin Money Flow (Para Akışı), sıfır çizgisinin oldukça üzerinde olup, sermaye girişlerinin, sermaye çıkışlarından önemli ölçüde daha yüksek olduğunu göstermektedir ve bu da güçlü bir alıcı varlığına işaret eder.

Bu senaryolar göz önüne alındığında, BNB’nin fiyatı, 27.95$’lık mevcut destek seviyesinden yükselebileceğinden; önümüzdeki birkaç gün içinde 29$ ve 30$’lık psikolojik direnç seviyelerine doğru yükseliş gösterebilir.

Basic Attention Token [BAT]

Ay boyunca BAT, Fibonacci Retracement göstergesinin vurguladığı %78.6 ile %100 geri çekilme seviyeleri arasında işlem gördü. Basın zamanında,%100 geri çekilme bölgesinin hemen üzerinde, 0.236 dolarlık temel destek seviyesinde işlem görmektedir.

Piyasa oynaklığını ölçmeye yardımcı olan Average True Range (ATR) düşüş trendindedir, ayrıca düşük bir volatilite seviyesi gösterdi ve her iki yönde de olabilecek geniş fiyat dalgalanmalarının olasılığı azalttı. Bu nedenle şuan için sert bir hareket beklenmiyor.

Bununla birlikte, önümüzdeki birkaç gün için, BAT’ın genel fiyat düşüş eğilimi göz önüne alındığında, BAT fiyatının, %100 geri çekilme seviyesinin hemen altındaki bir sonraki destek seviyesi olan 0,206$’a düşmesi olasıdır.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu