31 Aralık 2020 Litecoin Fiyat Tahmini - BTC MAGAZİN

31 Aralık 2020 Litecoin Fiyat Tahmini

LTC/USD Kilit Seviyeler

Direnç Seviyeleri: 140$, 160$, 180$

Destek Seviyeleri: 90$, 70$, 50$

LTC/USD Günlük Grafik

LTC/USD alım satım pozisyonları son seferden bu yana daha olumlu yukarı yönlü hareketler görmeye devam ederken, 100$’lık fiyat çizgisi civarında yer alan bir önceki kısa aşağı yönlü çekilmeden güç kazanmayı başardı. Yazı kaleme alınırken LTC 124$’dan işlem görüyor. Boğaların LTC/USD’nin piyasa değerlemesinde daha fazla fiyat artışı görme olasılığını önermek için yükselmesi gerekiyorsa, 140$’lık ana direnç noktası belirleyici bir nokta olmaya devam edecektir. Aksine ayılar 140$’lık ani direnç ve bir sonraki 160$ seviyesindeki piyasa seviyelerinde boğaların zayıf itici baskılarını kademeli olarak geçersiz kılabilir.

Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, kripto paranın fiyat artışının 140$’lık ilk direnç noktasını geçerek yukarı doğru sürdürülebilir bir şekilde kırılması gerekiyor.

Dahası, yukarı yönde 140$ değerinde bir fiyat konsolidasyonu olabilir. Boğalar giderek güçleniyor ve kripto paranın yakın zamanda SMA trend çizgilerinin biraz üzerinde değişken kısa tepeler göstermeye başlayabileceğine dair güçlü bir gösterge var.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu