31 Mayıs 2020 XRP Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

31 Mayıs 2020 XRP Fiyat Analizi

Birçok altcoin için, geçen ay fiyat hareketleri açısından oldukça durgundu. Bitcoin kazançlı 10.000$ seviyesine yaklaşmaya devam ediyor, ancak XRP, Basic Attention Token gibi kriptolar son birkaç gün çok az kazanç gördü ve fiyatlarını konsolide ettikten sonra çoğunlukla yan-yan ilerledi.

Basın zamanında Bitcoin 24 saatlik işlem hacmi 13.8 milyar dolar ile 9540$’dan işlem görmektedir. Geçen gün boyunca, Bitcoin’in fiyatı yüzde 0.28 oranında arttı.

XRP

Dünyanın üçüncü büyük kripto para birimi için son 48 saat çok heyecan verici geçmedi. 28 Mayıs’tan bu yana, coin fiyatında yüzde 5’lik bir artış gördü ve şu anda 0.203$’dan işlem görmektedir. Basın zamanında, XRP 8,9 milyar dolarlık bir piyasa değeri kaydetti ve 24 saatlik işlem hacmi 1,6 milyar dolardır. Şu anda XRP’nin fiyatı, desteği, 0.207$’dan test etmeye son derece yakın. Ancak, coinin serveti daha da kötüye gidecek olursa, XRP yakında desteği, 0,193 dolardan test edebilir.

İlginç bir şekilde, XRP için MACD göstergesi, yükseliş eğilimi göstermektedir ve fiyatın yükseliş eğilimini sürdüreceğini belirtiyor. Bollinger Bantları hafifçe genişleyerek değişkenlik ihtimalini arttırmaktadır.

Son birkaç gün içinde XRP, Tether ile yerleri değiştirdi ve CoinMarketCap’e göre dördüncü sıraya düşmüştü. Ancak, XRP, artan arz enflasyon oranına ilişkin endişelere rağmen kendisini USDT’nin hemen üzerinde bulduğu için bir tersine dönüş (yükseliş) gerçekleştirdi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu