Blockstream CEO'su Adam Back: “TRX Bir Shitcoin” - BTC MAGAZİN

Blockstream CEO’su Adam Back: “TRX Bir Shitcoin”

  • Kripto Twitter yanıyor ve Adam Back kibrit kutusunu tutuyor.

Görünüşe göre sıcak konuşma, Adam Back, Bitcoin’in diğer kripto paraların üzerindeki gücünü kabul eden bir tweet gönderdiğinde başladı. İnsanlara BTC’yi satın almalarını ve hodl etmelerini tavsiye ederek devam etti ve bunu yapabilecek “en etkili şey” olarak adlandırdı. Blockstream’in kurucu ortağı ve CEO’su Adam, aynı zamanda Bitcoin madenciliğinde kullanılan hashcash sisteminin bir cypherpunk, kriptografı ve mucididir.

Adam Back, argümanında kripto alanını yanan bir Roma (şehir) ile karşılaştırdı ve bu durumda Bitcoin, uygulanabilir bir çözüm sunmak için oldukça artmış bir şans sunuyor.

Bitcoin Oluşturun ve Sürün

Adam, insanların şimdiye kadar minimal etkisi kanıtlanmış diğer sistemleri terk etmeleri ve bunun yerine Bitcoin trenine katılmaları ve genişlemesine aktif olarak katılmaları gerektiğini söyledi. Adam Back’in insanların odaklanmasını istediği şey; Bitcoin benimsemesini artırmak ve hodl için biriktirmektir. Daha önce de belirtildiği gibi, bu harekete “en etkili şey” adını verdi.

TRX Bir Shitcoindir

Bir kullanıcıya cevap veren Adam, “TRX’in bir shitcoin olduğunu” açıkça iddia etti.

Açıkçası, Adam Back bazı altcoinlere shitcoin diyen ilk kişi değil. Kelime bir süredir dolaşımda. Bitcoin, altcoinlerden daha iyi performans gösterdiğinde güçlenen bir kelime.

TRX söz konusu olduğunda, insanların, performansı ve ağın son zamanlarda nasıl yönetildiğinden özellikle etkilenmedikleri dikkat çekicidir.

Bu güvensizlikler pek çok taraftar arasında bir belirsizlik durumu yarattı ve Justin Sun, kullanıcılara, ağın merkezi bir diktatörlüğe dönüşeceği korkusunu oluşturdu. Bu açıdan, bu, muhtemelen Adam Back gibi insanları TRX’i kötülemeye iten nedenlerden biri olabilir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu