31 Mayıs Polkadot, Bitcoin Cash, Solana Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

31 Mayıs Polkadot, Bitcoin Cash, Solana Fiyat Analizi

Polkadot, başka bir boğa koşusunu tetiklemek için hedefleri 24,7 dolar ve 29 dolar olarak sundu. Bitcoin Cash simetrik bir üçgen içinde işlem gördü ve bir kırılma bekledi. Son olarak, Solana’nın daha hızlı bir kurtarma sağlamak için 40-45 doları geri alması gerekiyordu.

Polkadot [DOT]

DOT/USD
Kaynak: TradingView

MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerindeyken, DOT henüz ayı piyasası koşullarını değiştirmedi. MACD’nin yarı çizginin üzerindeki hareketi, piyasa dinamiklerini değiştirmeye yardımcı olacaktır. Benzer şekilde, RSI da 45’in altında düşüş bölgesindeydi.

Bitcoin Cash [BCH]

BCH/USD
Kaynak: TradingView 

Bitcoin Cash, 12 saatlik grafiğinde simetrik bir üçgen ve daha geniş piyasa ipuçlarına bağlı bir kırılma yönü oluşturdu. Yukarı doğru bir kırılma durumunda, BCH 1.024 dolara doğru %40’lık bir sıçrama görebilir. ADX’in düşüş trendine göre, piyasa daha az yönlü hale geliyor ve bu, BCH’nin bir kırılmadan bir süre önce kendi modeli içinde salınabileceği anlamına geliyor.

Squeeze Momentum Indicator ardışık yeşil çubuklar kaydetti ancak düşük oynaklık işaretleri görüldü. Bu aynı zamanda boğaların birkaç seans daha alt trend çizgisini savunabileceği anlamına geliyor.

Solana [SOL]

SOL/USD
Kaynak: TradingView

Solana’nın Süper trend indikatörü, şu anki 28.5 $ fiyattan bir satış sinyali verdi ve 40-45 $ arasında bir stop-loss yerleştirdi. Bu alanda biraz daha derine inmek, 50-SMA (mavi) ve direnç çizgileri arasında bir birleşme olduğunu gösterdi. Dolayısıyla, bu alan ileriye doğru ilerleyen boğalar için anahtar olmaya devam etti. 200-SMA (yeşil) tarafından sağlanan destek, 25,1 dolarlık destek civarında bir miktar ekstra tampon ekledi ve daha geniş bir pazardan gelen düşüş ipuçlarını engellediği için kırılma ihtimali zayıf.

MACD, yazım anında alıcılar ve satıcılar arasında denge gösterdi. Boğa geçişi ve yarı çizginin üzerine sıçrama kesinlikle piyasayı alıcıların lehine çevirecektir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu