31 Ocak 2021 Polkadot, Monero, Basic Attention Token Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

31 Ocak 2021 Polkadot, Monero, Basic Attention Token Fiyat Analizi

Yakın zamandaki bir dalgalanmanın ardından, Bitcoin’in fiyatı bir kez daha grafiklerde dengelendi. Polkadot, Monero ve Basic Attention Token son 24 saat içinde konsolide oldular ve dar aralıklar içinde işlem görüyorlar.

Polkadot [DOT]

Kaynak: TradingView
DOT / USD

Polkadot, son 7 günde % 9.51 düşüş gördü. Bununla birlikte, geçen gün, kripto para, 18.2 $ ‘lık acil direncinin dar sınırları ve 15.7 $’ lık destek arasında işlem gördü. Basım anında, Polkadot 16.6 $ ‘lık işlem fiyatı kaydetti ve 24 saatlik işlem hacmi 2.3 milyar $’ dır.

MACD göstergesi, kripto paranın fiyatı için hafif bir yükseliş ivmesi gösteriyor. MACD hattı sinyal hattının üzerinden geçti ve Polkadot yapımında bir yükseliş eğilimi gösterebilir. RSI göstergesi tarafsız bölgede işlem görmeye devam ediyor.

Monero [XMR]

Kaynak: TradingView
XMR / USD

Monero şu anda CoinMarketCap listesinde 19. sırada ve şu anda 134.18$’dan işlem görüyor. Geçtiğimiz 24 saat boyunca Monero, fiyat hareketinde küçük bir düzeltme gerçekleştirerek %3.40 değer kaybetti. Kısa vadede bir yükseliş trendi başlayacaksa, madeni paranın 141,9 dolarlık fiyat seviyesi civarında ilk direncini kırması ve 154 dolarlık ikinci dirence doğru ilerlemesi gerekiyor.

Bollinger Bantları, kripto para için düşük seviyelerde dalgalanma sinyalleri vermeye devam ediyor. RSI göstergesi, nötr bölgede zaman geçirdikten sonra artık aşırı satım bölgesine doğru ilerliyor.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: TradingView
BAT / USD

BAT, 0,32 dolar direnç ile 0,29 dolar destek arasında işlem gördü. Yazım zamanında, BAT’ın işlem değeri 0,30 dolar ve piyasa değeri 448,916,370$. Bir yükseliş eğilimi devam ederse ve ilk direnç seviyesi ihlal edilirse, kripto para önümüzdeki günlerde 0,35 dolardan ikinci dirence yönelebilir. BAT ayrıca, bir fiyat düzeltmesi yapılırsa 0,28 ABD doları tutarında denenmiş ve test edilmiş bir desteğe sahip.

EMA şeritleri, madeni paranın mevcut işlem fiyatının altına düştükten sonra kripto para için destek sunuyor. Stokastik göstergesi düşüş eğilimi gösterdi ve şu anda tarafsız bölgede bulunuyor. Bununla birlikte, aşırı satım bölgesine daha fazla dalmak durumunda, BAT yakın vadede bir fiyat düzeltmesiyle karşı karşıya kalabilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu