31 Ocak 2021 XRP, Aave, IOTA Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

31 Ocak 2021 XRP, Aave, IOTA Fiyat Analizi

XRP, grafiklerde yukarı doğru hareketini sürdürdü ve yazım anında 0,492 dolardan işlem görüyor. AAVE, önümüzdeki seanslarda olası olmayan bir kırılma ile paralel kanalında kaldı ve IOTA 0.416 $ ‘da destek buldu.

XRP

Kaynak: TradingView
XRP / USD

XRP, son 24 saatte % 54’ün üzerinde bir artış gösterdiği için grafiklerde yukarı yönlü yörüngesini sürdürdü. Dün, fiyat, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple Labs aleyhine dava açmasından bu yana görülmeyen bir seviye olan 0.50 $ ‘a ulaştı. Aslında, geçtiğimiz yedi günde % 79’un üzerinde kazanç elde eden XRP, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para arasında haftalık en büyük kazanç elde eden coin olarak sıralamada zirvede yer aldı.

Kazançlar bir alıcı akışı tarafından desteklendi ve bu, grafiklerde kuzeye doğru hareket eden Denge İşlem Hacminde belirgindi. Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinde hareket etmesine rağmen, alım satım hacimlerinin güçlü olması ve alıcıların piyasada bol olması nedeniyle tersine dönüş ertelenebilir. İlerlerken XRP, grafiklerde daha düşük seviyelere inmeden önce anlık direnç işaretine yakın işlem yapmaya devam edebilir.

Aave [AAVE]

Kaynak: TradingView
AAVE / USD 

AAVE, grafiklerde biraz daha aşağı hareket etti ancak yükselen kanalının içinde kaldı. Genel olarak, AAVE son 30 gündür yükseliş eğiliminde ve geçen ay % 200’ün üzerinde kazanç sağlayan altcoin listesine katıldı. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi henüz devrilme noktasında olmadığından, yükseliş trendi önümüzdeki birkaç işlem seansında da devam edebilir .

Böyle bir durumda, genişletilmiş bir yükseliş rallisi, AAVE’nin paralel kanalının üzerinde kırıldığını ve daha yeni rekor seviyelere yükseldiğini görebilir. Diğer taraftan, düşüş senaryosu AAVE’nin 248 $ desteğine düştüğünü görebilir. Awesome Osilatörü bir miktar düşüş hareketi kaydetmesine rağmen, momentum mevcut kanalın altında bir hareketi garanti edecek kadar güçlü görünmüyor.

IOTA

Kaynak: TradingView
IOTA / USD

IOTA , 0,437 dolarlık dirençle reddedildi ancak son 24 saat içinde işlem hacimleri toparlanırken kayıplarını 0,416 dolar destekle kesti. Awesome Osilatör, yeşil çubuklar denge noktasının üzerine çıktığı için yükseliş momentumunda da fiyatlandırdı. Bununla birlikte, satın alma tarafına doğru güçlü bir ivme kayması olmadan mevcut direnç işaretinin üzerinde bir kırılma olasılığı düşüktü. Bu nedenle, kısa vadede bir miktar konsolidasyon beklenebilir ve IOTA, acil destek ve direnç seviyeleri arasında hareket edebilir.

Chaikin Para Akışı yarım çizginin hemen üstüne yerleşti ve sermaye girişlerinin bastırıldığını öne sürdü. Endeks ileriye doğru düşerse, fiyat aynı şeyi takip edebilir ve grafiklerde güneye doğru hareket edebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu