30 Ocak 2021 BTC, ETH, XRP, ADA, DOT ve LINK Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

30 Ocak 2021 BTC, ETH, XRP, ADA, DOT ve LINK Fiyat Analizi

BTC / USD

kaynak: TradingView BTC / USD grafiği

Bitcoin (BTC) 24 saatte % 10.10 düşüşle yazım anında 34.119 dolardan işlem görüyor.
Günlük grafikte Bitcoin (BTC), ilk denemede 40.000 $ ‘lık direnci yakalayamadı. Bu durumda, önümüzdeki günlerde 36.000-38.000 $ aralığında bir konsolidasyon aşamasının büyüme için daha fazla güç kazanması beklenebilir.
Böylece, alıcıların gücü, artan ticaret hacmi ile de teyit edilir.

ETH / USD

kaynak:TradingView ETH / USD grafiği

Ethereum (ETH) 24 saatte % 3.92 düşüşle yazım anında 1.360 dolardan işlem görüyor. Uzun vadeli görüşe göre, Ethereum (ETH), boğalar 1.200 doların üzerinde işlem görmeyi başardığından büyüme için hala yer var. İşlem hacmi nispeten yüksek seviyede kalırsa, ana altcoin ayın sonunda 1.500 $ ‘lık kritik seviyeye ulaşabilir.

XRP / USD

kaynak: TradingView XRP / USD grafiği

XRP bugünün en çok kazananı oldu. XRP, son 24 saatte % 21.50 yükselerek yazım anında 0.34 dolardan işlem görüyor.
Günlük grafikte XRP, 0.40 $ ‘lık dirence kadar yükseliş gösteriyor. Popüler kripto para, yükselen alım satım hacmi ile desteklenen bir fiyat artışı için yeterli enerji biriktirdi.

ADA / USD

kaynak: TradingView ADA / USD grafiği

Cardano (ADA) 24 saatte % 3.12 düşüşle yazım anında 0.35 dolardan işlem görüyor. Cardano (ADA) da bir yükseliş senaryosunu takip ediyor. İşlem hacmi biraz yükseliyor, bu da madalyonun uzun vadeli birikim aşamasından çıktığı anlamına geliyor. Başarılı olursa, yakında 0.4 $ ‘lık dirence ulaşabilir.

DOT / USD

kaynak: TradingView DOT / USD grafiği

Polkadot (DOT), dünden bu yana % 3.92 düşüşle yazım anında 16.62 dolardan işlem görüyor.
Teknik açıdan, Polkadot (DOT) hala yatay trendde yer alıyor ve büyümeyi sürdürmek için daha fazla enerjiye ihtiyaç duyuyor. Bu bağlamda, önümüzdeki günlerde daha olası senaryo 17-18 $ aralığında işlem görmesi yönünde.

LINK / USD

kaynak: TradingView LINK / USD grafiği

Chainlink (LINK), popüler DeFi kripto parası 24 saatte % 2.80 düşüşle yazım anında 23.19 dolardan işlem görüyor. Chainlink (LINK) oranı son 24 saatte düşmüş olsa da, uzun vadeli fiyat hareketi yükselişe geçti ve en yakın direnci 25.50 $ ‘da hedefliyor. Ancak, 25 doların üzerine çıkarsa daha yükseğe çıkma şansı var.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu