325,2 Milyon XRP, Ripple ve Binance Tarafından Taşındı

  • Ripple ve Binance tarafından son yirmi dört saat içinde 325 milyon XRP taşındı; Ek olarak, Ripple’in ODL ortağı Bitso, Latin Amerika’yı gelecek vadeden bir ödeme pazarı olarak görüyor.

XRPL Monitor, son yirmi dört saat içinde, blokzincirinde görülen XRP işlemleri arasında, dördüncü en büyük kripto para birimi XRP’de toplam 83.104.415 dolar taşıyan üç tane işlem olduğunu tweetledi.

Bu transferler Ripple ve Binance tarafından yapıldı.

Ripple ve Binance 83.104.415 Dolar Değerinde XRP Kaydırdı

Büyük XRP izleme botu, blokzinciri devleri tarafından aktarılan üç parça XRP işlemi hakkında veriler paytlaştı. Önde gelen kripto borsası Binance, 300 milyon XRP taşıdı.

Blokzinciri devi Ripple , her biri 12,5 milyon XRP’lik iki işlem gerçekleştirdi.

Ripple, dolaşımdaki tüm XRP’nin yarısından fazlasını elinde tutuyor. Ayrıca, bu XRP’lerin devasa bir miktarı şirketin emanet kasalarında kilitli durumda.

Her ayın ilk gününde Ripple bir milyar XRP’yi piyasaya sürüyor ve daha sonra aynı gün 800 milyon XRP’yi kilitlenmek üzere geri emanet kasasına gönderiyor. Ripple, XRP stoklarını operasyonel harcamalar, yatırımlar ve kripto borsalarındaki XRP likiditesini desteklemek için kullanıyor.

Daha önce Btcmagazin, Ripple’ın devasa miktarlarda XRP’yi Binance borsasına aktardığını birkaç kez bildirmişti.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Kripto Borsaları XRP İşlemlerini Askıya Alıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu