50 Milyon XRP BitGo Tarafından Taşındı - BTC MAGAZİN

50 Milyon XRP BitGo Tarafından Taşındı

  • XRPL Monitor, 50 milyonun XRP’nin BitGo platformu tarafından taşındığını yazdı; Bunun yarısı Ripple’ın ODL koridoruna gitti, Ripple bağlantılı “Nium” Brezilya’ya genişleyecek.

XRPL Monitor kripto izleme botu, son birkaç saat içinde birkaç ardışık XRP işlemi hakkında bilgi verdi.

Bunlardan ikisi, her biri 25 milyon XRP taşıdı ve her ikisi de kurumsal yatırımcılarla çalışan ve onlara saklama, cüzdanlar, takas ve finansla ilgili hizmetler sunan bir platform olan BitGo tarafından yapıldı.

Bu arada Ripple teknoloji çözümlerini kullanan küresel fintech Nium, Brezilya ve Latin Amerika’ya açılmayı planlıyor.

BitGo 50 Milyon XRP Taşıyor, Yarısı AB’deki ODL Koridoruna Gidiyor

XRPL Monitor, BitGo tarafından gerçekleştirilen ve kripto saklama hizmetinin 50 milyon XRP’yi (12.158.346 dolar) taşıdığı iki büyük işlemi tespit etti.

Ripple’ın Avrupa’daki ODL koridoru (Lüksemburg’da bulunan) Bitstamp’a yirmi beş milyon taşındı. Bu arada, daha önce BitGo; Bitstamp için bir saklama cüzdanı ayarlamıştı.

Bu yıl, blockchain devi Ripple birkaç ODL koridoru daha kurmayı planlıyor: APEC bölgesinde, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da.

Ripple Bağlantılı Nium, Brezilya’ya Genişleyecek

Ripple üzerinde çalışan dijital finansal hizmetler için önemli bir platform olan Nium, Brezilya’da ve Latin Amerika’da genişlemeye başlamayı planlıyor. Halihazırda birçok ülkede çalışıyor: Avrupa, İngiltere, ABD, Kanada, Asya, Japonya, Singapur ve diğerleri.

Önümüzdeki altı ay içinde Brezilya’daki ortaklarının sayısını ikiye katlamayı planlıyor. Nium, bankalar, fintech şirketleri ve finans kuruluşlarıyla birlikte çalışır.

Şirket Latin Amerika’yı fintech ve ödeme hizmetleri için geniş bir pazar olarak görüyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu