ETH'ye Güvenen En İyi 10 Kripto Balinası - BTC MAGAZİN

ETH’ye Güvenen En İyi 10 Kripto Balinası

Son analiz raporu, en iyi 10 kripto (ETH) “balina cüzdanlarının”, ETH beklentilerine olan güvenin bir işareti olarak ETH’yi borsalardan çekmeye devam ettiğini gösteriyor.

Santiment analitik sağlayıcısının verilerine göre, kripto para birimi balinaları, ETH’nin beklentilerine duydukları güvenin bir işareti olarak ETH varlıklarını kripto borsalarından borsa dışı adreslere taşımaya devam ediyor.

Sonuç olarak Glassnode, borsalardaki ETH bakiyesinin 10 ayın en düşük seviyesine düştüğünü bildirdi.

Borsalardaki ETH Varlıklarında %20,5 Düşüş

Santiment, kripto balinalarının ETH’lerini kripto borsalarından (ilk 10 balina borsa adresi) çekmeye devam ettiğini ve kriptolarını borsaların ötesindeki cüzdanlara hızlı bir şekilde taşıdıklarını bildirdi.

Geçtiğimiz iki ayda balinalar, ETH’nin yüzde 20,5’ini borsalardan çekti.

Bu istatistikler, sahipler tarafından en büyük ikinci kripto paraya olan fiyat güvenini gösteriyor:

ETH’nin en iyi 10 balina borsa adresi, fonlarını borsa dışı cüzdanlara taşımaya devam etti. Son 2 ayda borsalardaki ETH tokenlerinde %20,5’lik düşüş yaşandı, bu durum; en iyi Ethereum sahiplerinin fiyat güvenini gösteriyor.

Veriler Glassnode Tarafından Onaylandı

Bu arada Glassnode ajansı, dijital borsalardaki (1-günlük MA) ETH hacminin 10 ayın en düşük seviyesine düştüğünü ve şu anda 16.324.040.688 ETH olduğunu bildirdi.

Bu, bugün daha önce gözlemlenen değerden yaklaşık 1.000 ETH daha az.

Ayrıca, Glassnode’dan gelen verilere göre, ETH’nin (2-günlük MA) ortalama işlem hacmi, son 24 saatte önemli bir artış gördü.

Topluluk ETH Biriktirmeye Devam Ediyor: Yeni ATH’ler

Glassnode tarafından paylaşılan diğer veriler, Ethereum topluluğunun yakında piyasada olumlu sonuçlar görmeyi umarak ETH coinleri almaya devam ettiğini gösteriyor.

+32 ETH içeren cüzdan sayısı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 124.599’a ulaştı.

Sıfır olmayan ETH cüzdanlarının miktarı da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 47.978.046’ya ulaştı. Bu, bugün erken saatlerden bu yana yaklaşık 2.000 cüzdanlık bir artış demektir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu