Analiste Göre Dogecoin (DOGE) Yükselişe Geçebilir

Popüler bir kripto para analisti olan Bluntz, lider kripto para birimi Bitcoin’e (BTC) karşı meme coin Dogecoin (DOGE) için büyük bir fiyat artışı öngördü. Bluntz’a göre DOGE/BTC, “muhtemelen %100 veya daha fazla bir intikam pump’ı için hazırlanıyor.”

Analiste Göre Dogecoin (DOGE) Yükselişe Geçebilir 2
Kaynak: @SmartContracter

Dogecoin’deki bu yükseliş görünümü, şaka para birimini geçici bir heves olarak gören kripto topluluğundaki bazı kişiler için sürpriz olabilir. Memden ilham alan token, 13 milyar dolara yaklaşan piyasa değeriyle en büyük 10 kripto para birimi arasında yer almaya devam ediyor.

Bluntz, Dogecoin fiyatının artmaya devam edeceğinden emin ve para biriminde hisseye sahip olmamanın “ihmal” olacağını belirtti. Bu duygu, Dogecoin’in hızlı büyümesini gelecek şeylerin bir işareti olarak gören diğer bazı analistler tarafından paylaşılıyor.

Analist, ayrı bir tweet’te DOGE/USD paritesinin de kırıldığına işaret etti.

Twitter Kripto Ödemeleri İçin Destek Eklemeyi Planlıyor

Twitter, CEO Elon Musk çeşitlendirilmiş bir gelir akışı ve “her şey uygulaması” planının bir parçası olarak bir ödeme platformu başlatmak için düzenleyici lisanslar arıyor. Duyuru, Dogecoin (DOGE) fiyatının %7 artmasına neden oldu. Başlangıçtan itibaren yalnızca itibari para ödemeleri yapılabilecek olsa da, Twitter daha sonraki bir tarihte kripto para birimleri kullanmayı planlıyor. Sosyal medya platformu, kısa bir süre önce platformun mimarisini belirlemek için küçük bir ekip atadı. Bununla birlikte, ödemelere geçiş, rekabet ve yüksek düzenleyici inceleme ile karşı karşıya.

Dogecoin’in fiyatı, Musk’ın Twitter anlaşmasının ardından Ekim ayında yükselen ve Kasım ayında Twitter’ın kripto cüzdan planlarını rafa kaldırmasının ardından darbe alan Musk’ın eylemlerine ve açıklamalarına duyarlı oldu.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Shibarium'un Klon Olduğu Ortaya Çıktı, Shiba Inu Topluluğu Kargaşa İçinde Kaldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu