Anonim Balina Yarım Milyar Dolar Değerinde Bitcoin Taşıdı

Kripto takipçisi Btc Block Bot tarafından paylaşılan verilere göre, 17.769 BTC içeren şaşırtıcı bir Bitcoin yığını birkaç saat önce taşındı. Tweet, işlemin yaklaşık 499 milyon dolar değerinde olduğunu ve 784.060 blokta yapıldığını söylüyor.

Tweet ayrıca bilinmeyen bir adresten gönderildiğini söylüyor, ancak bunun bir Binance cüzdanı olabileceğini de ekliyor. Bu durumda, bu muhtemelen dahili bir işlemdi.

Salı günü Binance cüzdanları arasında büyük DOGE hareketleri yapıldı – yarım milyar coinin biraz altında. @DogeWhaleAlert’e göre bugün erken saatlerde, dahili olarak yaklaşık 730 milyon DOGE daha taşındı. Bu yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 28.000 doların biraz üzerinde işlem görüyor. Bununla birlikte, Kripto Twitter’daki birçok analist ve etkileyici, bunun 30.000 $ seviyesini hedeflediğine inanıyor.

Michael van de Poppe, BTC’nin bu hedefin üzerine çıkması durumunda altcoinlerin de büyümeye başlayacağına inanıyor. David Gokhshtein ve kripto YouTuber BitBoy da tweet’lerinde, amiral gemisi kripto para biriminin bu çıkışı yakında gerçekleştirmesini beklediklerini söylediler.

Bitcoin hala düşük fiyatta işlem görürken, MicroStrategy 29.3 milyon dolara 28.016 dolardan 1.045 BTC daha satın aldı. Şimdi, iş yazılımı devi toplamda yaklaşık 4.17 milyar dolar değerinde 140.000 Bitcoin’e sahip.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Cardano Kurucusu Bitcoin Madenciliğini Merkezileştirmeyi Hedefliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu