Anthony Pompliano: Bitcoin'den Daha İyi Bir Şey Yok - BTC MAGAZİN

Anthony Pompliano: Bitcoin’den Daha İyi Bir Şey Yok

  • Bitcoin, Cuma günü 11.300 dolarlık bölgeye yükseldi ve Pomp, Square 50 milyon dolar değerinde BTC aldıktan sonra, henüz BTC satın almamış finans kurumlarını azarlamaya başladı.

Bitcoin ilk olarak Cuma günü 11.000$’lık direncin üzerine çıktı ve ardından 11.442$’a yükseldikten sonra, vokal Bitcoin savunucusu Anthony Pompliano bugün Bitcoin’e övgü tweetledi ve henüz satın almamış finans kurumlarını azarlamaya başladı.

Bitcoin’i en iyi ayarlanmış getirilere sahip bir varlık olarak nitelendirdi.

“Bitcoin Uyanıyor Ve Herkese Neden Kral Olduğunu Hatırlatıyor”

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano (namı değer Pomp), Bitcoine övgü dolu bir tweet yayınladı.

Microstrategy ve Square, son zamanlarda toplamda neredeyse yarım milyon değerinde Bitcoin satın aldıktan sonra, amiral gemisi kripto para birimi nihayet 11.000 doların üzerine çıktı ve 12.000 dolara doğru ilerliyor gibi görünüyor.

“Bitcoin’den Daha İyi Bir Şey Yok”

Anthony Pompliano, son tweetlerinde, finans kurumlarının (Microstratey, Square ve Grayscale dışında) Bitcoin’e yatırım yapmadıkları takdirde güvene dayalı görevlerini ihlal ettiklerini belirtti.

Kurumsal yatırımcılara; yüksek getirili, riske dayanıklı en iyi varlıkları bulmaları için para aldıklarını hatırlatıyor ve “Bitcoin’den daha iyi bir şey olmadığını” söylüyor.

Pomp ayrıca şu anda kurumsal yatırımcının bilançolarında en az 513.542 BTC tuttuğunu da paylaştı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu