Arthur Hayes, Bitcoin, Solana ve Ethereum İçin Fiyat Tahmininde Bulundu

Arthur Hayes, resmi Twitter hesabında Solana, Bitcoin ve Ethereum balinalarının ve uzun vadeli yatırımcıların dikkatini çekecek potansiyel varlık seviyeleri hakkında bir tahminde bulundu. Bununla birlikte, kripto para birimleri açıklanan eşiğe ulaşırsa, yatırımcıların gerçekleşmemiş kayıpları milyonlarca dolara ulaşacaktır.

Hayes’e göre, FTX durumundan etkilenen para yöneticileri ticaret merkezlerinin sayısını azaltacak ve sektörde başka bir likidite krizine neden olacak ve bu da başka bir düşüşün ana nedeni olacak.

10 Kasım’da beklenen ABD TÜFE verileri bir kez daha beklenmedik bir şekilde yüksek olursa, geleneksel finans piyasaları hafta sonu kırmızıya dönerek bu haftayı 2022’de piyasa için en kötü dönemlerden biri haline getirecek. Piyasayı başka bir likidite krizi geçtikten sonra, çoğu kripto para biriminde son derece düşük değerlere bir dönüş görebiliriz, bu da piyasaya giriş yapmak isteyen kurumsal yatırımcıları ve dipten satın almak isteyenleri cezbedebilir.

Hayes’in beklediği seviyeler Bitcoin için 10.000-15.000 dolar, Ethereum için 750-1.000 dolar ve Solana için 3 dolar. Bitcoin ve Ethereum‘da yukarıda belirtilen seviyelere düşmek olumsuz bir sonuç gibi görünebilir ve farklı sonuçlar doğurabilir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin'in 40 Bin Doları Geri Almasıyla Yatırımcıların Korkusu Azalıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu