Barstool Sports Kurucusu Bitcoin İçin 2017'deki Duruşunu Sürdürüyor - BTC MAGAZİN

Barstool Sports Kurucusu Bitcoin İçin 2017’deki Duruşunu Sürdürüyor

  • Barstool Sports’un kurucusu Dave Portnoy, Bitcoin’i 2017’de olduğu gibi hala aynı gördüğünü söyledi.

Barstool Sports’un milyoner kurucusu Dave Portnoy, geçtiğimiz günlerde Bitcoin hakkındaki 2017 videosunu yeniden tweetledi ve varlık hakkındaki görüşünün değişmediğini söyledi.

19 Haziran 2020 tarihli tweet’de Portnoy, “Beni Bitcoin oyununa sokmaya çalışan herkes için bu videoyu 2017’de yaptım,” dedi. “Hala bu şekilde hissediyorum.”

Portnoy’un 2017 Hissi

Sosyal medyada aktif olan Portnoy, COVID-19 salgınının başlangıcından bu yana stock hisse senedi alım-satım videoları için gürültü yaptı.

Portnoy, 2017 videosunda, o zamanki varlığın etrafındaki aldatmacaya rağmen fırsatı kaçırmamak için o yıl bir “Bitcoin yatırımcısı” olduğunu söyledi. Videonun çoğu Portnoy’u varlık, ekosistemi ve temel teknolojisi hakkındaki kafa karışıklığını açıklıyor.

Portnoy şunları söyledi:

“Onları nasıl harcayacağımı bilmiyorum. Onları nasıl alacağımı bilmiyorum. Her şey Winklevoss ikizleri tarafından yönetiliyor.”

Portnoy daha sonra Bitcoin’e bir aldatmaca demeye devam etse de etrafındaki kişiler tarafından övülen tüm kazançları kaçırmamak için dahil olmak istediğini söyledi.

Portnoy, 20 Haziran’da Tyler Winklevoss’a atıfta bulunan bir tweet’te, “Tamam, sen ve kardeşinin robot olduğunu düşünmeme rağmen senden hoşlanmaya karar verdim.” dedi.

Yani özetle Portnoy, Bitcoin’i büyük bir aldatmaca/dolandırıcılık olarak gördüğünü yeniledi.

Bitcoin, bu yıl Harry Potter yazarı J.K. Rowling dahil olmak üzere ana akım kişiliklerden birçok yorum aldı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu