BTC Balinaları 2017 Piyasasını Yansıtıyor - BTC MAGAZİN

BTC Balinaları 2017 Piyasasını Yansıtıyor

  • Geçtiğimiz hafta boyunca, önde gelen kripto para ve fiyat hareketi nispeten değişken.
  • 15 Haziran’a bakıldığında, ABD hisse senedi piyasasının da batması gibi dijital varlık satışı 9000 doların altına sarktı.

Geçtiğimiz hafta boyunca, önde gelen kripto para birimi ve fiyat hareketi nispeten değişkendi. Bu haftanın başlarında 15 Haziran’a bakıldığında, ABD hisse senedi piyasasının da batması gibi dijital varlık satışı 9000 doların altına sarktı. Hızlı bir şekilde bu 9000$’lık kilit direnç seviyesinin üzerine tekrar çıkmasına rağmen, birkaç saat sonra, oynaklık sektörde hala çok gerçekti.

Kalabalıktan sıyrılan önemli bir eğilim var ve bu da son birkaç aydır büyük holdinglerle Bitcoin adreslerinin sayısı. Mevcut Bitcoin balinalarının en son bu şekilde görülme zamanı, 2017 yılında, önde gelen kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek 20.000 dolarına yükselmesinden hemen önce idi.

2020’nin çoğunda, önde gelen dijital para, 10.000 dolarlık kilit direnç seviyesinin altında kaldı, ancak birçok büyük yatırımcı, giderek büyüyeceğine güveniyor.

Bitcoin balinalarının piyasalarda büyük bir rolü var. Birçok tüccar için, bu büyük popülasyon, iyi finanse edilen yatırımcıların önde gelen kripto paranın geleceğine daha güven duyduklarını gösteren bir işaretidir.

Ancak önde gelen kripto para biriminin bir hafta içinde nerede olacağını kim bilebilir? Durum her zaman değişebilir, bu nedenle gelecekte nerede olacağını belirlemek zordur.

Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu