Belçika'nın Meşhur Patates Kızartması Artık Ripple (XRP) ile Satın Alınabilecek - BTC MAGAZİN

Belçika’nın Meşhur Patates Kızartması Artık Ripple (XRP) ile Satın Alınabilecek

Patates kızartmalarıyla ünlü Belçika’da, Wetteren kasabasında bulunan ve bir patates kızartması ve atıştırmalık restoranı olan FRIETSHOP Wetteren, Twitter hesabında yayınlanan bir tweet’e göre, Pazartesi günü yemek ödemesi olarak XRP kabul etmeye başladı.

https://twitter.com/MackAttackXRP/status/1452909420825006085?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1452909420825006085%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fxrp-now-accepted-by-frietshop-wetteren-restaurant-in-belgium

XRP’nin benimsenmesi SEC’in yasal davasıyla yavaşladı

Tweet, tanınmış XRP topluluğu üyesi @MackAttackXRP tarafından paylaşıldı. Böylece XRP’nin benimsenmesi devam ediyor. Geçen yaz CoinDesk, XRP’nin yanı sıra en büyük iki kripto para olan Bitcoin ve Ethereum’un Paraguay’ın Universidad Americana’sı tarafından eğitim kursları ve bilimsel dereceler için ödeme olarak kabul edileceğini bildirdi.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple Labs’a karşı açtığı dava nedeniyle XRP’nin benimsenmesi yavaşlamış gibi görünüyor.

Ocak ayında, birden fazla kripto borsası bu kripto para birimine sırt çevirerek XRP ticaretini askıya aldı. Bu borsalar arasında Coinbase, Binance US, Bittrex ve Bitstamp yer alıyor.

XRP topluluğu, XRP ticaretine devam etme talepleri ile Coinbase’e sık sık tweet gönderiyor, ancak kripto para henüz bu platformda tekrar listelenmedi.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu