Bella Protocol (BEL) Nedir? Bella Protocol (BEL) Geleceği ve Yorum 2022

Bella Protocol (BEL) Nedir?

Bella Protocol, kripto bankacılığı için DeFi ürünleri ile çok kolay elde edilebilen bir protokoldür. Projenin amacı, verimli otomatikleştirilmiş verim çiftçiliği araçları, borç verme platformları, tasarruf hesapları ve güzel tasarım ve kusursuz kullanıcı deneyimi ile İnsanlaştırılmış robot danışmanları sağlayarak DeFi ekosistemini çok basit hale getirmektir. Bu şekilde Bella Protocol, DeFi’nin benimsenmesinin de artacağına inanıyor.

BEL Coin, Bella Protokolü projesinin yerel ERC20 tabanlı token’ıdır. Bella Protocol coin’in temel özelliklerinden biri ARPA tarafından geliştirilmiş olmasıdır. Bella Protokolü, küresel ARPA topluluğundan en iyi kullanıcı havuzunu çekmeyi amaçlarken, ARPA küratörleri ve destekçileri hızla büyüyen Bella ekosisteminden faydalanıyor.

Bella protokolünün anahtar ürününün 1Click konsepti olduğunu görüyoruz. Bella 1Click konsepti, “popüler DeFi ürünlerine giden akıllı ağ geçidi” olarak tanımlanıyor. Bu konseptle, kullanıcılar serbest ticaret yapabilir ve basitçe üretken olabilir.

Ayrıca, Bella Lending platformu aracılığıyla kullanıcılar oldukça esnek ve merkezi olmayan bir döviz piyasasına erişebilirler. Krediler, likidite madenciliğini, sevk ikramiyelerini, likidite havuzu token’larını destekler. Bella’nın ürünleri arasında yer alan bir diğer hizmet ise Bella Flex Savings. Hizmet, maksimum verimlilik için protokoller arasında optimize edilmiş arbitraj stratejileri sunar ve çok çeşitli kripto para birimleri ile fiat para birimlerini destekler.

Binance, ARPA’nın değer verdiği Bella protokolünün, sorunsuz kripto bankacılığı deneyimi için temel ürün tasarım konsepti olarak “Tek Tıklama” olan bir DeFi ürünleri paketi sağlayarak DeFi çiftçiliğini daha düşük maliyetle daha kullanıcı dostu hale getirdiğini açıklıyor. Bella, yapabileceği her şeyi otomatikleştirir, gaz maliyetlerini sübvanse eder ve zincir üzerinde veya Bella emanet hizmeti aracılığıyla yeni ve deneyimli kullanıcılara hizmet eder.

Bella protokolü; Bu, verim çiftçiliği, otomobil kredileri, tek tıklamayla tasarruf, robot danışmanları ve daha fazlasını içeren bir DeFi ürünleri paketidir. Bella ekibi, otomatik akıllı sözleşmeler ve blok zinciri güvenliği yoluyla kripto yatırımını herkes için daha erişilebilir hale getirmek istiyor.

Bella, yüksek gaz fiyatları, düşük hızlar ve kötü kullanıcı deneyimi nedeniyle kullanıcıların DeFi’ye girmesini engelleyen bu durumu ele almak istiyor. Bella’da kullanıcılar basitçe kripto para yatırabilir ve yüksek karlar elde edebilir. Bella ekibi, finans, kripto ve mühendislik alanlarında uzun yıllara dayanan deneyime sahip blockchain gazilerinden oluşuyor. Bella, ARPA projesinin arkasındaki aynı ekip tarafından hayal edildi.

Öte yandan Bella Protocol, otomatikleştirilmiş sistemleri sayesinde kullanıcıların tek tıkla yatırımlarını artırabileceklerini iddia ediyor. Ayrıca herkesin ücretsiz finansal hizmetlere erişim hakkına sahip olduğunu ifade eden Bella Protocol, yüksek işlem ücretlerinin bu hakka engel olduğunu ve platformun bu engeli kaldıracağını ifade etti.

Buna ek olarak, Bella Protokolü ortakların da ilgisini çekti. Platformun ortakları arasında; Arrington Capital, Binance, Alphabit, Koi Ventures ve Ledger Capital gibi önde gelen isimler yer alıyor.

Bella Protocol (BEL) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Felix Xu
  • Kuruluş Yılı: Eylül 2020
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 100,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 48,000,000
  • Piyasa Değeri: ₺ 614.004.949,33
  • En Düşük Fiyat: ₺ 3,59
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 57,90
  • Proje Amacı: Bella, basit ve daha erişilebilir hale getirmek için kurulmuş bir platformdur. Blockchain projesi, bu hedefe ulaşmak için bir dizi DeFi ürünü sunuyor.
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Güvenli Bir Şekilde NFT Ticareti Nasıl Yapılır? Depolama İçin En İyi NFT Cüzdanları

Bella Protocol (BEL) Geleceği

Bella Protocol kripto para projesi, uzun vadeli yatırım için ideal kripto para birimlerinden biri olarak kabul edilir. Ayrıca Bella Protokolü fiyatının da yakın vadede artması bekleniyor.

Bella protokolünün amaçları doğrultusunda, proje geliştirme ekibi, BEL token’ın DeFi’nin benimsenmesinde önemli bir rol oynayacağına inanıyor. Öte yandan, BEL token ne olursa olsun, DeFi pazarı 2021’de çok ciddi bir büyüme ve genişleme gördü. Uzmanlar, DeFi’nin bu popülaritesinin daha da artacağını tahmin ediyor. Bu, BEL’in umut verici olduğunu gösteriyor. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Bella Protocol (BEL) Yorum

BEL Coin hakkında yorum yapmak için çoğu kripto analisti, gelecekte olumsuz bir eğilim olacağını ve BEL’in para kazanmak için iyi bir yatırım olmadığını ima ediyor. Bu nedenle, BEL Coin gelecek için umut verici görünmüyor. Artık Bella Protocol token’ın ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Gelin birlikte Bella Protocol coinin özelliklerine daha yakından bakalım.

Aslında, BEL token, Binance Launchpool’un ilk projesi olduğu için çok dikkat çekici bir proje olarak kabul ediliyor. Kullanıcıların Binance Bella Protokolü üzerinde buluşması, Binance Coin ve (BNB) ve Binance USD (BUSD) işlemlerinin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağladı.

Öte yandan BEL tokeni kısa bir süredir piyasada olmasına rağmen bir volatilite grafiği çiziyor gibi görünüyor. Bazı yatırımcılar bunu iyi bir getiri fırsatı olarak görürken, diğerleri için bir risk teşkil ediyor.

BEL Coin’leri ağ ücreti ödüllerini toplamak, Bella Protocol ürünlerinde özel indirimlerin keyfini çıkarmak ve stake ödülleri kazanmak için kullanılır. Binance’in Launchpool platformu üzerinden Eylül 2020’de başlatılan proje, Ledger Capital ve Arrington XRP Capital gibi birçok büyük şirketten yatırım aldı. Bella Protocol’ün akıllı havuz özelliği, DeFi endüstrisinin en iyi verimine ve neredeyse sıfır işlem ücretine erişim sağlar. BEL token’ın kullanım alanı göz önüne alındığında, analistler ve uzmanlar genellikle bu token için olumlu değerlendirmeler ve tahminlerde bulunurlar.

Bella Protocol (BEL) Nereden ve Nasıl Alınır

Bella Protocol (BEL)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu