Binance CEO’su Twitter’ın Dogecoin’den Başka Kriptoları da Kabul Etmesi Gerektiğini Söyledi

Salı günü katıldığı AMA oturumunda, Binance CEO’su “CZ”, Twitter’ın birden fazla kripto para birimini desteklemesi gerektiğini söyledi. Binance CEO’su ayrıca Twitter’daki BNB desteği, Twitter’daki yatırımlar, Binance Oracle ve Binance’in NFT projesi hakkındaki soruları da yanıtladı.

Binance CEO’su: Twitter Birden Fazla Kriptoyu Desteklemeli

1 Kasım’daki bir AMA oturumunda Binance CEO’su “CZ”ye, Binance’in Twitter’a kripto uygulamadaki rolüyle ilgili birçok soru soruldu. Ayrıca, BNB’nin Dogecoin (DOGE) ile birlikte Twitter’a eklenip eklenmeyeceği soruldu. Elon Musk bugün, 44 milyar dolarlık Twitter satın alımını kapattıktan birkaç gün sonra Dogecoin’in Twitter’a geleceğini ima etti.

Binance CEO’su Twitter operasyonlarıyla derinden ilgilenmediklerini, sadece anlaşmada bir yatırımcı olduklarını söyledi. Binance, Musk’a web3’te yardımcı olabilir, kriptoda ödemeleri kabul edebilir ve spam botlarını azaltabilir. Ancak CZ, Twitter’ın yalnızca DOGE veya BNB’yi değil, birden fazla kripto para birimini desteklemesi gerektiğine inanıyor. 

Ayrıca CZ, Binance Oracle ve seçim kriterleri, Twitter’a BNB entegrasyonu ve Binance’in NFT projesi ile ilgili soruları yanıtladı. BNB ekosistemi, kullanıcıların NFT’yi düşük maliyetli bir şekilde alıp satmalarını sağlar. Ancak, NFT pazarı hala küçük ve şu anda bir gerileme içinde.

Ayrıca, Elon Musk’ın Twitter’ı yönetmekle ve çalışanları işten çıkarmakla meşgul olduğunu iddia ediyor. Bu nedenle, şu anda platformda kriptoyu desteklemek için uygun bir zaman olmayabilir. Ancak Elon Musk, büyük bir Dogecoin hayranı ve Bitcoin’i elinde tutuyor. Dolayısıyla Twitter’da kripto ile ilgili bazı uygulamalar olabilir.

CZ, insanları araştırma ve güvenilir projelere yatırım yapma konusunda eğitmenin yatırımcıları dolandırıcılıklardan koruyabileceğine inanıyor.

Dogecoin (DOGE) Fiyatı Musk Twitter’ı Satın Aldıktan Sonra %130 Arttı

Elon Musk’ın Twitter anlaşmasını tamamlamasından bu yana Dogecoin (DOGE) fiyatı önemli ölçüde arttı. Dogecoin fiyatı son 24 saatte %18’in üzerinde ve bir haftada %130’un üzerinde yükseldi.

Yazım anında, DOGE fiyatı 0.13 dolardan işlem görüyor. Dogecoin için 24 saatlik en düşük ve en yükseği sırasıyla 0.12 ve 0.15 dolar. İşlem hacmi yaklaşık %50’nin üzerinde arttı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dogecoin (DOGE) ve Cardano (ADA) Ticaret Hacmleri Yükseliyor, İşte Muhtemel Nedenler

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu