Binance Cloud İçin Geri Sayım Başladı - BTC MAGAZİN

Binance Cloud İçin Geri Sayım Başladı

Binance, yerel pazarları için daha küçük borsalarla yeniden markalanabilecek bir dijital varlık ticaret platformu piyasaya sürüyor.

Şirket bugün yaptığı açıklamaya göre, Binance Cloud yerel borsalar spot piyasası ve vadeli işlemlerin yanı sıra yerel banka API entegrasyonları ve eşler arası (P2P) fiat-kripto para birimi değişim hizmetleri sunacak.

Binance Cloud gibi bir ürün uygulamak, güvenlik ve ölçeklenebilirlikle ilgili yazılım yüklerinin potansiyel değişim operatörlerini rahatlatacak. Bu onlara, kendi yetki alanlarında uygun lisansları ve kayıtları alma konusunda daha fazla zaman tanıyacak.

Duyuruya göre Binance Cloud, ana borsa Binance.com’un eşleşen motorunu, güvenlik kontrollerini ve likiditesini sunacak. Dolayısıyla, bir borsa kendi markasına ve yerel fiat para birimine sahip olsa da, arka uç temelde Binance’ın kendisi olacak, bu da dolaylı da olsa potansiyel olarak Binance’ın şu anda faaliyet göstermediği yerlerde daha fazla likidite yaratacak.

“Binance Cloud hizmeti, müşterilerin fonları, işlem çiftlerini ve madeni para listelerini yönetmenin yanı sıra çok dilli destek, Binance.com global ile derinlik paylaşımını yönetmesine olanak tanıyan kullanımı kolay bir kontrol paneline sahip hepsi bir arada bir çözümdür. Bu, borsa ve ekosistemle işbirliği yapmak için daha fazla fırsat.”

Yakında Binance, bir IEO platformu aracılığıyla bahis ve OTC ticaret hizmetleri ve token başlatma sistemi eklemeyi planlıyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu