Binance.Us 13 ABD Eyaletinde Başlatılmayacak - BTC MAGAZİN

Binance.Us 13 ABD Eyaletinde Başlatılmayacak

Binance.US, Çarşamba günü başlatılacak olan hesap kayıtlarının açılmasının New York, Washington, Florida ve daha 10 eyaleti içermeyeceğini açıkladı.

17 Eylül’de yayınlanan blog yazısına göre, aşağıdakiler hariç çoğu ABD eyaletinde kayıt 18 Eylül’de başlayacak: Alabama, Alaska, Connecticut, Florida, Georgia, Hawaii, Idaho, Louisiana, New York, Kuzey Carolina, Teksas, Vermont ve Washington. 

Konu hakkında Binance.US tarafından :“Şu anda bu eyaletlerde Binance.US öneremememiz üzücü olsa da, lütfen bunun yalnızca bir başlangıç ​​olduğuna ve bunlardan size erişim sağlamak bizim görevimiz olduğuna emin olun. ” açıklamasında bulunuldu.

Kayıt işlemi başladıktan sonra Binance.US, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Tether (USDT) ve ABD Doları işlemlerini kabul etmeye başlayacak. Ayrıca, duyuruya göre, 1 Kasım’a kadar işlem ücreti alınmayacak.

Binance.US üzerindeki işlemlerin Binance Trading Hizmetleri tarafından işletilen ayrı bir şirket olduğu için Binance.com’dan ayrı olacağı belirtildi. ABD kullanıcılarının dijital varlıkları da Binance.US cüzdanlarında saklanacak.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu