Biswap (BSW) Nedir? Biswap (BSW) Geleceği ve Yorum 2022

Biswap (BSW) Nedir?

Binance Akıllı Zincir blok zincirinde bulunan Biswap, BEP-20 tabanlı tokenlerin ticaretini amaçlayan merkezi olmayan bir borsadır. BSW, kullanıcılara en yüksek hızı sunar ve ağ işlem maliyetlerini vaat eder. Platform ayrıca token’ları ücretsiz olarak takas etme yeteneğine de sahiptir.

İşlem Ücreti Madenciliğin’deki en büyük oyun değiştirici olan BSW platformunda, tüm kullanıcılar platformla ticaret yaparak ve etkileşimde bulunarak BSW kazanabilirler. Bu nedenle, BSW’nin imar ve çiftçilik işlevlerinin çoğunu pazara getiriyor. Ancak BSW, toplam token arzında bir düşüklük yaratmak için token arzının bir kısmını düzenli olarak yakar.

Biswap projesi hakkında konuşan Binance Labs CEO’su Nicole Zhang, bazı olumlu açıklamalarda bulundu. Zhang, “Biswap, Binance Akıllı Zincirindeki en yenilikçi ve popüler projelerden biridir” dedi. Bu yatırım, Binance Labs’in DeFi ve blok zinciri altyapısını geliştirmek için devam eden girişimi ile uyumludur. Binance Labs her zaman kripto alanını olumlu etkileme, merkezi olmayan bir ağ kurma ve BSC ekosisteminin büyümesine yardımcı olma potansiyeline sahip dinamik teknik ekipleri desteklemeye kendini adamıştır.

Biswap’ın ana öncelikleri, dünyanın en büyük borsalarında listelenmek, NFT Marketplace’i geliştirmek, ağ geçitlerini entegre etmek, limit ihracına izin vermek, ödünç verme/alma seçeneklerine odaklanmak, kişisel gösterge tablosu oluşturmak ve değişim tavsiye programı oluşturmaktır.

BSW ayrıca NFT’leri NFT Stake havuzuna yerleştirmek için bir NFT sistemi sağlar. Biswap’ta NFT’yi deneyimlemek için, önce NFT Stakes havuzunda BSW NFT, BSW NFT Staking almanız gerekir, ardından daha fazla token kazanmak için BSW, BNB, USDT ve diğer elit token’lar NFT Stock havuzundaki kazancınızı artırabilir.

Örneğin, BSW, Pancakeswap’ta yüzde 0.25 ve Mdex, Apeswap ve diğer BSC DEX’lerde yüzde 0.3’e kıyasla yalnızca yüzde 0.1 ücret talep ettiğini iddia ediyor. yüzde 0,05’i ödül olarak likidite sağlayıcılarına iade edilir ve yüzde 0,05’i BSW token’larını yakmak için kullanılır. BSW, gelecekte bu ücreti artırma ve bir takım ödeneği ekleme hakkını saklı tutar. Ancak proje, ücretleri sektör ortalamasının altında tutacağına söz verdi.

Kullanıcılar işlem ücretlerinden yararlanabilir, yani işlem çiftine bağlı olarak %1’e kadar %0,1’lik takas ücreti alabilirler. Ayrıca havuzlara likidite sağlayabilir ve BSW çiftçilik ödülleri kazanabilirler. Biswap’ın bir diğer önemli özelliği, kullanıcıların dört kripto para birimiyle NFT satın almalarını sağlayan NFT pazarıdır: BNB, USDT, BUSD ve WBNB. BSW Piyango, kullanıcıların katılımları için “anlamlı BSW ödülleri” kazanabilecekleri bir piyangodur.

BSW ayrıca NFT Launchpad, NFT Stake Pool, NFT Boost ve NFT Level Up’ı içeren NFT Earn adlı kendi NFT’sine sahiptir. Kullanıcılar sözde “Robi NFT’leri” satın alabilir ve kâr için bahis yapabilir veya yükseltebilir. BSW, Proof of Stake (PoS) konsensüs mekanizması kullanılarak güvence altına alınır. İşlemleri doğrulamak ve blok zinciri güvenliğini sağlamak için her 2 saatte bir 21 doğrulayıcı seçilir. Bu doğrulayıcılar, hak kazanmak için Binance ile belirli bir miktarda Binance Coin (BNB) stake etmelidir.

Biswap’ın temel ürünleri, MA, likidite havuzları, verim çiftçiliği, NFT pazarları ve IoT başlatıcıları gibi standart DEX özelliklerini içerir. Öte yandan, BSW şunları amaçlamaktadır:

 • NFT Pazar İyileştirme
 • Sipariş sınırı
 • Borç verme ve ödünç alma
 • Bireysel Kullanıcı Kontrol Paneli
 • Borsa yardımcı programı
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Voyager Token (VGX) Nedir? Voyager Token (VGX) Geleceği ve Yorum 2022

Ek olarak, Biswap diğer BSC projeleriyle ortak olmak için 10 milyon dolarlık bir küresel teşvik programı duyurdu. Bu program ile ortaklar, maliyet geri ödemesi, BSW tarım çiftlikleri için sübvansiyonlar, başlangıç ​​grupları, pazarlama promosyonu ve proje geliştirme alabilirler.

Biswap (BSW) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Anonim
 • Kuruluş Yılı: 2021
 • Blok ZinciriBinance Smart Chain
 • Toplam Arzı: 700,000,000
 • Dolaşımdaki Arzı: 273,579,477
 • Piyasa Değeri: ₺ 1,690,260,031
 • En Düşük Fiyat: ₺ 4.82
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 37.81
 • Proje Amacı: İnternette işlem yapmanın güvenli, hızlı ve verimli bir yolunu sağlamak için geliştirilmiştir.

Biswap (BSW) Geleceği

Verim Çiftçiliği özelliğinde, BiSwap sitesine göz atarken farklı pasif gelir türleri bulacaksınız. Bu, herhangi bir kartta LP token’larınızı alabileceğiniz ve ödüllerinizi ikiye katlayabileceğiniz anlamına gelir.

Likidite Madenciliği özelliğinde BSW platformundaki herhangi bir havuza likidite sağlayabilirsiniz. Bunun için sitenin Likidite sekmesinde bulunan Likidite Ekle butonuna tıklayabilirsiniz. Likiditeye katkıda bulunmak istediğiniz havuzu seçerek BSW çiftliklerinde stake edebileceğiniz likidite sağlayıcı token’larını dağıtabilirsiniz. Ayrıca, bu ekip tarafından oluşturulan işlem ücretlerinin bir kısmını BSW dışında da alabilirsiniz.

BSW Coin, günümüzün en popüler kripto para birimlerinden biri olmayı hedefliyor. Bunu, ilk kez hesap açtıklarında cüzdan uygulamasını indiren kişilere ücretsiz token’lar sunarak yapar. Bu, token’ın 2022’de çekiş kazanmasını sağlar. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Biswap (BSW) Yorum

Biswap her alanda kullanıcılara birçok özellik sunduğu için dikkat çekiyor. Ayrıca, yüksek işlem ücretleri göz önüne alındığında, DEX’lerin kullanıcıları çekmesi alışılmadık bir durum değil.

BSC (Binance Akıllı Zincir), her biri farklı amaçlara hizmet eden binlerce benzersiz token içeren, kripto para birimi dünyasındaki belki de en çeşitli blok zinciridir. BSC madenindeki gizli bir mücevher, birçok popüler BSC DeFis’e, hatta güvenilir eski PancakeSwap’a meydan okumak için birçok harika özelliğe sahip muhteşem bir DeFi olan Biswap’tır.

Biswap’ın bu kadar iyi olmasının nedeni, onu diğer birçok DeFis BSC’ye kıyasla benzersiz kılan birkaç faktörden kaynaklanmaktadır. Biswap’ın bazı temel özellikleri gözden geçirilecektir, ancak Biswap’ın ayrıca ele alınmayacak birçok başka özelliği olduğunu unutmamak önemlidir.

Biswap (BSW) Nereden ve Nasıl Alınır?

Biswap (BSW)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu