Bitcoin 12.500 Dolara Yükselmek Üzere Olabilir Mi? - BTC MAGAZİN

Bitcoin 12.500 Dolara Yükselmek Üzere Olabilir Mi?

  • TradingView’den bir tüccar, Bitcoin’in büyük bir yükseliş deseni oluşturmak ve 12.500 $’a yükselmek üzere olduğuna inanıyor, ancak analist Michael van de Poppe aynı fikirde değil.

TradingView’dan bir tüccar, Bitcoin’in BTC’yi 12.500 $ seviyesine çıkarabilecek büyük bir yükseliş desenine basmak üzere olduğuna inanıyor.

Bununla birlikte, tanınmış kripto analisti Michael van de Poppe yükseliş tahminlerine daha dikkat ediyor, Poppe bu sefer düşüş eğilimi ön görüyor.

Bitcoin 9,100 Dolarlık Bölgeye Dokundu, 12,500 Dolara Ulaşacak mı?

CoinMarketCap verilerine göre, bugün 9.690 dolarlık bölgeden 9,100 dolarlık alana düştükten sonra kral kripto parası 9.218 dolara yükseldi.

TradingView platformundan gelen Trader MarketMinds, amiral gemisi madalyonun 12.500 dolara yükselmek üzere olduğuna inanıyor.

Analizine göre, Bitcoin bir yükseliş için ‘Artan Üçgen’ deseni oluşturuyor ve bu da muhtemelen 12.000 $ seviyesinin üzerine çıkacak.

Ancak tüccar izleyicilerini uyarıyor. Herkese, Bitcoin’in, ikinci bir pandemi dalgası korkusu ve takip etmesi gereken bir başka karantina korkusu nedeniyle şu anda FUD ile karşı karşıya olan büyük hisse senedi endeksi S&P500 ile ilişkili olduğunu hatırlatıyor.

PlanB, BTC ve S&P500 Korelasyonunu Vurguluyor

Önde gelen analist ve stok-akış analizinin yaratıcısı PlanB, son Bitcoin fiyat düşüşünün S&P500’ün düşüşünden kaynaklandığını da tweetledi.

Keskin BTC düşüşünün, BTC depolarını, kripto balinalarını, PlusToken dolandırıcılarını veya BTC vadeli işlem manipülasyonlarını satan madencilerle ilgisi olmadığı konusunda ısrar ediyor.

Kripto Michael: BTC 7.700 Doları Test Edebilir

Ünlü analist Michal van de Poppe (‘Kripto Michael’ olarak da bilinir) kısa vadeli BTC umutları hakkında görüşlerini sunduğu YouTube’daki en son videosunu paylaştı.

Bay van de Poppe tahminlerinde hem yükseliş hem de düşüş senaryosu sunuyor. Bu kez, kısa vadeli bir düşüş olduğunu ancak uzun vadeli yükselişini sürdürdüğünü söyledi.

Boğa senaryosu, Bitcoin‘in 9.200 dolarlık bölgenin üzerinde kalması durumunda işlem yapmaya devam edebilecektir. Bununla birlikte, BTC bunu kaybederse (9.200 seviyesi), analist amiral gemisi kripto parasının 8,800 dolarlık bölgedeki en düşük seviyeleri test etmesini ve ardından 8,250 ila 8,500 dolar arasında bir düşük seviyeye indirmesini bekliyor.

Bundan sonra, Bay van de Poppe Bitcoin’in 7.700 dolar seviyesini test edebileceğine inanıyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu