XRP Fiyat Analizi: 0.15 Doların Görülmesi Bekleniyor - BTC MAGAZİN

XRP Fiyat Analizi: 0.15 Doların Görülmesi Bekleniyor

  • XRP’nin yükselişi ne kadar sürecek?

Piyasa, büyük paraların yerel zirvelerinin üzerine çıkamaması sonrasında kısa vadeli bir düşüş dalgasına girdi. En büyük 10 tokenin tamamı ayı baskısı altındayken, en yüksek kaybeden, oranı geçen gün %3.63 oranında düşmüş olan Ethereum (ETH) idi.

Piyasa değeri, coinlerin fiyat hareketlerini de etkiledi. Düşüş geçen gün 11 milyar dolar civarında gerçekleşti.

XRP ile ilgili veriler aşağıdadır.

  • İsim: XRP
  • Etiket: XRP
  • Piyasa Değeri: 8,133,447,398$
  • Fiyat: 0.183774$
  • Hacim (24s): 1,125,854,816$
  • Değişiklik (24s): %-1.38

Veriler basın zamanına aittir.

XRP/USD: Son Büyüme Sona Erdi mi?

Dün aktif satışlar XRP fiyatında keskin bir düşüşe neden oldu. Gün sonuna kadar parite geçtiğimiz haftanın düşük bölgesine geri döndü, düşüş dünden bu yana %1.38 oldu.

Asya oturumunda, alıcılar fiyatı minimum bölgeden geri yükseltmeye çalıştı, ancak bu sabah düşüş devam etti. Yakın gelecekte, parite azalan mor koridorun üst sınırına ulaşabilir ve 0.17 dolarlık destek alanında konsolide olabilir.

4 saatlik zaman diliminde, XRP 0.1785 dolarlık destek seviyesinden geri döndü. Ticaret hacmi orta seviyelerde, yani mevcut geri tepme sadece düşüşün bir düzeltmesi ve ardından devam eden düşüş anlamına geliyor. Bu bakımdan, büyüme 0.1850 dolarlık seviyeye kadar devam edebilir. Devam eden yükseliş potansiyeli, yükseliş gösteren bir RSI göstergesi ile doğrulandı. Ancak yeni bir yükseliş dalgasının başlangıcını değil, bu kısa vadeli büyümeyi dikkate almalıyız.

Günlük grafik henüz hiçbir şeyin değişmediğini gösteriyor – ayılar her düşüşte güçleniyor. Bollinger Bantları göstergesinin çizgileri düşüyor, yani ayılar boğalara inisiyatif vermeyecek. Ticaret hacmi de yavaşça düşmeye devam etti. Devam eden sıçrama tamamlandıktan sonra, XRP, yüksek bir likidite konsantrasyonunun odaklandığı 0.1740$ civarında bulunan bir sonraki desteğe ulaşabilir.

XRP basın zamanında 0.18220$’dan işlem görmektedir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu