Bitcoin Fiyatı 20.000 Doların Üstüne Çıkınca Tesla'ya Benzeyebilir - BTC MAGAZİN

Bitcoin Fiyatı 20.000 Doların Üstüne Çıkınca Tesla’ya Benzeyebilir

  • Bitcoin ve Tesla karşılaştırmaları durmayacak ve bu analist BTC’nin 20.000 doların üzerine çıkması durumunda da büyük bir momentum üretebileceğine inanıyor.

Kripto para tüccarı ve saygın ekonomist Alex Krüger, Bitcoin‘in (BTC), şimdiki tüm zamanların en yüksek seviyesi 20.000 dolarının üzerine çıkması durumunda Tesla’ya (TSLA) benzeyeceğini tahmin ediyor.

Bu kadar büyük kopukluklar meydana geldiğinde, spekülatif şiddet temelleri devralma eğilimindedir ve vahşi fiyat hareketlerini tetikler.

Elon Musk’ın Vahşi Yolculuğu

Tesla karşılaştırmaları, 2020’nin başlarında Elon Musk-Helmed şirketinin hisselerinin yüzde 130’unu kabaca 970 dolara çıkardığı her yerde gerçekleşti.

Krüger, Tesla’nın Şangay’daki ilk gigafactory’nin toz fıçısını yakan anahtar olay olarak lansmanını yaparak sayısız başka analisti tekrarladı.

Acımasız yüzde 64’lük bir düzeltmeye katlandıktan sonra elektrikli otomobil üreticisi Mart ayının sonundaki korkunç fiyat artışına yeniden başladı.

10 Haziran’da Tesla, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,544 dolar seviyesine ulaştı ve Musk’ı dünyanın yedinci en zengin kişisi yaptı. Hisse senedi 2020 de dip seviyesinden %263 arttı.

Tesla XRP Olduğunda

Bu öfori, Krüger’i Tesla’nın 2018’in başlarında XRP‘yi anımsatan bir kabarcık olduğuna inandırıyor, ancak en azından ‘havalı arabalar’ tarafından şişirildi.

Bu ayın başlarında, eski riskten korunma fonu yöneticisi Mike Novogratz, Tesla ve Beyond Meat gibi ‘hikaye hisselerinin’ fiyat eylemi son bir aydır son derece sıkıcı olan Bitcoin‘in en büyük rakipleri olduğunu söyledi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu