Bitcoin Fiyatı Çok Yakında 20.000 Dolar Olabilir - BTC MAGAZİN

Bitcoin Fiyatı Çok Yakında 20.000 Dolar Olabilir

Bitcoin Halving yaklaşırken (yaklaşık bir hafta içinde), gittikçe daha fazla yatırımcı BTC‘ye atlıyor gibi görünüyor. Bitcoin’in 10.000 doları geçmesi için son sıçramayı gerçekleştirememesine rağmen, bir kripto tüccarı ve popüler YouTuber, 20.000 dolara ulaşmanın halving nedeniyle bir zaman meselesi olduğunu belirtiyor.

“20.000 Doların Kırılması Sadece Bir Zaman Meselesi!”

Trader @TheMoonCarl, Bitcoin adreslerinin (0’ın üzerindekiler) miktarının artık 30 milyar rakamı kırdığını tweetledi. Şimdi, Bitcoin’i satın alan hızla büyüyen yatırımcı sayısını görünce, Bitcoin için 20.000 doların kırılmasının sadece zaman meselesi olduğunu belirtiyor.

“SON DAKİKA: #Bitcoin adreslerinin sayısı, 30 milyon adresin üzerinde bir ATH’ye(Tüm Zamanların Zirvesi) ulaştı! İnsanlar şu anda $BTC’ye taşınıyor! 20.000 doların kırılması sadece bir zaman meselesi!”

Veriler başlangıçta Glassnode’dan alınmıştır. Yeni Bitcoin adreslerinin toplamı 30.092.209.000’dir.

Milyonlarca USD Değerinde BTC Satın Almak

River Financial Şefi Alexander Leishman ayrıca insanların halving gerçekleşmeden önce daha fazla Bitcoin satın alındığını doğrulayan bir grafik paylaştı.

Popüler Kripto Podcasterı BTC Satın Alıyor

Popüler kripto podcasterı @CryptoCharles__, 0.1 BTC biriktirme haberlerini paylaşmak için Twitter’a gitti.

“Sonunda 0.1 Bitcoin biriktirdiğime inanamıyorum. Sizlerle çok güzel bir yolculuk oldu. Bu sektörü çok seviyorum, Bitcoin artık düşündüğüm tek şey.”

Bitcoin Tekrar Düşüyor mu?

Trader @blockchainblitz, Bitcoin‘in tekrar düşmesini beklediği ve kısa/orta ve uzun vadede iniş için üç hedef gördüğü açık bir grafik paylaştı. Tradere göre en yakın seviye 7.650 dolar, en uzak olan seviye ise 5.250$’dır.

Twitter’da BTCmagazin’e abone olun ve en iyi günlük kripto haberlerine, hikayelerine ve fiyat tahminlerine katılın!

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu