Mati Greenspan Tüm BTC Yumurtalarını Bir Sepete Koyuyor: Aptalca Veya Dahice? - BTC MAGAZİN

Mati Greenspan Tüm BTC Yumurtalarını Bir Sepete Koyuyor: Aptalca Veya Dahice?

  • Mati Greenspan kısa süre önce Twitter’a giderek bu haftanın başlarında yatırım yapma stratejisini ortaya koydu.
  • eToro hesabının %100’ünü BTC’ye tahsis ettiğini belirterek işe başladı.

Quantum Economics’in kurucusu Mati Greenspan, bu haftanın başlarında yatırım yapma stratejisini ortaya koymak için Twitter’a gitti. EToro hesabının %100’ünü BTC‘ye tahsis ettiğini belirterek işe başladı.

Bu haftanın başlarında, önde gelen kripto para birimi 9000 dolarlık kilit direnç seviyesinin üzerine çıktı ve şu anda bu fiyat aralığının altına düşerek 8880$’dan işlem görsede, bitcoin görünüşte bir geri dönüş yapıyor. Mart ortalarında değerinin önemli bir kısmını kaybettikten sonra, orijinal kripto para birimi o zamandaki kayıpların %100’ünü geri toparladı. Aslında, yılın başlangıcına baktığımızda, bitcoin şu anda %23’ten fazla yükseldi ve endüstrideki birçok yatırımcı bir sonraki şey için heyecanlanıyor.

Greenspan, BTC‘nin geleceği konusunda çok iyimser olan yatırımcılardan biridir. Bu haftanın başlarında bir tweet yazarak Greenspan, eToro hesabının %100’ünü bitcoin’e tahsis ettiğini ve eleştirmenlerin FOMO veya kötü bir çağrı olarak sınıflandırmasını umursamadığını vurguladı.

Greenspan, bitcoin’in geleceği ve kripto endüstrisi hakkında açıkça çok umutlu görünüyor. Birileri tüm varlıklarının %100’ünü bir eToro hesabına tahsis etmeyi saçma olarak adlandırırken, güvenine saygı duyanlar var. Çitin hangi tarafında olursanız olun, kripto ve yatırım dünyası söz konusu olduğunda tüm yumurtalarınızı bir sepete koymanın çok riskli bir hareket olduğunu söylemek kolaydır.

Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu