Bitcoin Son İki Yılın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Kripto topluluğu bir kez daha bir dejavu hissi yaşadı ve Bitcoin yerel saat ile 19:30’da Bitstamp borsasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 16.663 dolara ulaştı.

Bir numaralı kripto para birimi şu anda %4’ün üzerinde artarak 7 Ocak 2018’den bu yana en yüksek seviyesine ulaştı.

Ayılar Çok Zayıf

Lider kripto para birimi, tarihteki en yüksek üçüncü haftalık kapanışını takiben rallisine devam ediyor. Hafta sonunda gerçekleşen çatışma boğalar için ciddi bir tehdit oluşturmayacak kadar zayıftı. Ayılar, kripto para birimini 14 Kasım’da kritik desteği olan 5.700$’ın altına itmeyi başaramadı.

Dow Şu Anda Rekor Seviyede

Bitcoin şu anda ABD hisse senetleri ile birlikte ralli modundadır. Dow neredeyse 500 puan arttı. Aslında, önde gelen borsa endeksi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

9 Kasım’da, lider kripto para birimi (BTC), “Pfizer” atılımıyla aşırı yükselen hisse senetlerini takip etti, ancak daha sonra altınla birlikte yüzde dörtten fazla düşüşe geçmişti.

Kurumsal Benimseme Meselesi Artık Bir Şehir Efsanesi Değil

Büyük resme bakıldığında, Bitcoin nihayet büyük kurumlar tarafından benimseniyor. Son zamanlarda, ABD’deki en büyük dördüncü bankacılık kurumu olan Citibank, dünyanın en büyük kripto para biriminin; 1970’lerdeki altının yükselişini taklit edebileceğini öngören ve inanılmaz derecede coşkuya neden olan raporu yayınladı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Litecoin Piyasa Değeri Tüm Coinlerden Daha İyi Performans Gösteriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu