Bitcoin Tekrar 12.000 Doları Geçer mi? - BTC MAGAZİN

Bitcoin Tekrar 12.000 Doları Geçer mi?

  • Bu yıl 31 Aralık’ta geriye dönüp baktığımızda, muhtemelen 2021’i her zamankinden daha fazla heyecanla çağırıyor olacağız.
  • Bu yılın herkes için korkunç olduğunu söyleyebiliriz ancak kripto dünyası için işler güzel gibi görünüyor.

Bu yıl 31 Aralık’ta geriye dönüp baktığımızda, muhtemelen 2021’i her zamankinden daha fazla heyecanla çağırıyor olacağız. Bu yılın, herkes için korkunç olduğunu söyleyebiliriz, ancak kripto dünyası için işler güzel gibi görünüyor. Bugün erken saatlerde, önde gelen kripto para birimi, bazılarının coinin bir daha asla 10.000$’ın altına düşmeyeceğini tahmin etmesiyle 12.000$’ı vurdu.

Bir süredir 2020’de birçok kişi devasa bir kripto boğa koşusunun gerçekleşeceğini tahmin etti ve bu henüz gerçekleşmemiş olsa da, özellikle Bitcoin‘in son zamanlarda böyle bir dönüm noktasına ulaşmasıyla birlikte piyasanın genel havası umut verici.

Önde gelen kripto para biriminin fiyatı 10.000$’ın üzerindedir ve bu, geçmişte aylarca fiyatın yükselişini gören muazzam bir anahtar direnç seviyesidir. Piyasanın dinamiklerine baktığınızda, lider kripto paranın ciddi bir kıvılcım için hazırlandığını şimdiden anlayabilirsiniz. Bununla birlikte, biz finansal danışman değiliz ve bu finansal bir tavsiye değildir, lütfen herhangi bir kripto para yatırımı yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Varlık yöneticisi Timothy Peterson geçtiğimiz günlerde Twitter’a giderek piyasalardaki fiyat dinamiğinin Bitcoin için bir daha asla 10.000$’ın altına düşmeyeceği yeni bir çağ başlatabileceğini söyledi.

Geçtiğimiz birkaç yılda, özellikle 2017’den beri, kripto alanına dahil olan birçok kurumsal oyuncu oldu. Bu kurumların kripto para hedefini nerede (ve nasıl) ilerlettiğini görmek heyecan verici olacak.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu