Bitcoin Tekrar Yükselişe Geçti - BTC MAGAZİN

Bitcoin Tekrar Yükselişe Geçti

  • Bitcoin boğaları nihayet BTC 10.700$’a yükselirken bazı yaşam belirtileri gösteriyor.

Bitcoin yeniden yükselişte

Kripto kralı, boğaların nihayet büyük bir geri çekilmeden sonra zemin kazanmaya başlamasıyla birlikte, Bitstamp borsasında yerel saat ile 18:22’de, 10 günlük en yüksek seviyesi olan 10.706$’a ulaştı.

Uzun Zamandır Beklenen Hareket

Btcmagazin’in daha önce bildirdiği üzere, BTC, boğaların 12.000 doları aşma girişiminin şiddetli bir red ile sonuçlanmasının ardından, 2 ve 3 Eylül’de; sadece iki gün içinde yüzde 16’dan fazla düştü.

Sonraki iki gün içinde, kripto para birimi 10.000 dolarlık destekle flört etmeye başladı, ancak ayılar bu destek seviyesini kıramadı.

Son BTC yükselişi, Ethereum’da (ETH) yüzde iki artışla; bazı altcoinlere çoktan yayıldı.

Bitcoin Coin (BNB), ana borsanın bir “CeDeFi” köprüsü inşa etme planının duyurulmasından sonra şu anda en çok kazanan coin oldu.

Bitcoin İçin Büyük Rüzgarlar

Bitcoin’in hem altın hem de ABD hisse senedi piyasası ile yüksek oranda korelasyon içinde olduğu göz önüne alındığında, Pazartesi rallisi sürpriz olmamalı.

Sarı metal (altın) şu ​​anda yüzde 1’in biraz üzerinde yükseldi ve ABD Doları (DXY) yüzde 0,30’luk düşüşünden kurtuldu.

E-araba şirketi Tesla’nın (TSLA) hisseleri şu anda kısmen S&P 500 iflasının tetiklediği acımasız düşüşten kurtulurken, teknoloji ağırlıklı Nasdaq yüzde 2,2 arttı.

Bunun da ötesinde, yatırımcılar Nividia’nın, Arm Holdings’i 40 milyar dolara satın alması ve Oracle’ın TikTok’u devralmasıyla ilgili haberleri takiben iyimser hissediyorlar.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu