Mike Novogratz: "Kripto Para Birimini Hala Seviyorum" - BTC MAGAZİN

Mike Novogratz: “Kripto Para Birimini Hala Seviyorum”

  • Galaxy Digital’den Mike Novogratz kriptoya olan inancını kaybetmeyi reddediyor.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, CNBC’nin “Squawk Box” programına son kez katıldığında, Bitcoin‘de yükseliş hissini dile getirerek, kripto para birimlerini, piyasadaki rallide son zamanlarda duraklamaya rağmen hala sevdiğini belirtti.

Eski riskten korunma fonu yöneticisi, ABD’nin artan bütçe açığı nedeniyle ABD doları için düşüş beklentilerini sunarken “büyük bir altın pozisyonuna” sahip olduğunu da söylüyor:

ABD Açığı 3 Trilyon Dolara Ulaştı

Amerika Birleşik Devletleri Hazine Bakanlığı, geçtiğimiz Cuma günü ülkenin açığının tarihte ilk kez 3 milyon doları aştığını açıkladı. Bütçe açığının, yıl sonunda 3,3 milyon dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Hükümet, başka bir durgunluğun ortasında ekonomiyi canlandırmak için harcamaları agresif bir şekilde artırmak zorunda kaldı.

ABD’nin en son bütçe fazlası kaydettiği durum – hükümetin vergi geliri harcamalarını aştığı durum – en son 2000’lerde olmuştu.

Aslında, hükümetin 1969’dan beri bütçe fazlası kaydettiği durumlar toplamda sadece beş yıl olmuştur.

Bitcoin’in Ezeli Rakibi

Altana Dijital Para Fonu CIO’su Alistair Milne, herhangi bir hükümetin Bitcoin için oluşturabileceği en büyük güzelliğin bir bütçe fazlası vermesi olduğunu belirtti.

Novogratz’ın sözleriyle, para ağaçlarda büyümeye başladığında, Paul Tudor Jones gibi yatırımcılar enflasyondan korunmak için kıt kripto para birimine dönmeye başlıyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu