Bitcoin'in Piyasa Değeri Rekora Koşuyor - BTC MAGAZİN

Bitcoin’in Piyasa Değeri Rekora Koşuyor

  • River Financial’ın kurucularından biri, BTC piyasa değerinin yeni bir ATH’den %4 uzakta olduğunu söylerken, Glassnode, BTC’lerin borsalardan çekildiğini söylüyor.

Bitcoin, rekorları kırmaya ve grafiklerde daha yukarılara çıkmaya devam ediyor ve şu anda piyasa değerinde tüm zamanların en yüksek seviyesinden %4 uzakta duruyor.

Bu arada, bir Glassnode raporu, madencilerin borsalara gönderdiklerinden çok daha fazla Bitcoin’in saat başı borsalardan çekildiğini belirtiyor: bu oran neredeyse 30 kat daha fazla.

Bitcoin Piyasa Değeri Yeni Bir ATH’den %4 Uzakta: 310 Milyar Dolar

River Financial COO’su ve Bitcoin maksimalisti Andrew Benson, dünyanın en büyük kripto para biriminin piyasa değerinin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 310 milyar dolara ulaşmak üzere olduğuna dikkat çekmek için Twitter’a gitti. Bitcoin bu seviyeden yaklaşık yüzde dört uzakta.

Ayrıca henüz hiçbir ABD merkezi “medya kaynağı” bu önemli haberi ele almadı, diye şikayet ediyor.

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, Bitcoin’in piyasa değeri 309.889.423.249 dolardır.

Aynı kaynağa göre, BTC’nin piyasa değeri 12 Kasım’da 301.736.853.825 dolara ulaştı ve fiyatı 16.276,34 dolardan kapandı. Ancak bu rakam üç gün içinde 295.790.551.598 dolara geriledi.

Şimdi, 310 milyar dolar seviyesini aşmak üzere.

“Bitcoin’in piyasa değeri, yeni bir “Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine” ulaşmaktan %4 uzakta ve ABD’deki tek bir büyük gazete bile ön sayfasında Bitcoin’den bahsetmemiştir.”

Borsalardan Yatırılandan 30 Kat Daha Fazla Bitcoin Çekiliyor

Kripto tüccarı ve girişimci Willy Woo, Glassnode tarafından yapılan analizin rakamlarını paylaştı. Rapora göre, finans kurumları ve sahipleri tarafından borsalardan çekilen Bitcoin miktarı, yatırılandan yaklaşık olarak 30 kat daha fazla.

Geçen ay, madenciler ortalama olarak borsalara 11 BTC yatırıyorlardı. Saatlik çekilen BTC miktarının toplamı ise 214 BTC oldu.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu