Borsaya 40 Milyon Ripple (XRP) Aktarıldı

Bir başka büyük XRP işlemi, anonim balinaların merkezi borsaya yaklaşık 15 milyon dolar değerinde yaklaşık 40 milyon XRP taşımasıyla zincirde göründü. Transferi gerçekleştiren adres artık 100 XRP’den daha az değerde.

Cüzdan, merkezi borsalarda sürekli olarak çeşitli 5-150 milyon XRP işlemi yapıyor. Cüzdanın genel işlem modeli, bir trader veya yatırımcıya ait olmak yerine büyük olasılıkla bir hizmete bağlı olduğunu gösteriyor.

En son büyük işlem, çoğunlukla ilk balina cüzdanında gördüğümüz modeli kopyalayan “A9dCD” ile biten başka bir anonim cüzdandan alınan 110 milyon XRP idi. Üzerinde gördüğümüz işlemlerin çoğu 10-15 milyon dolar civarında. XRP fiyat performansı XRP son birkaç günde son iki aya göre daha fazla oynaklık gösterdiğinden, ağdaki balina seviyesindeki işlemlerin sayısının artması, tokenin performansını yakından izleyenler için sürpriz değil. XRP’nin artan volatilitesinin ve fiyat performansının iyileşmesinin arkasındaki ana neden, kripto para piyasasının dibe vurmasının ve ardından XRP’de kısa vadeli bir toparlanma rallisini tetikleyen geri çekilmenin arkasında olabilir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple ve SEC Davasında Kritik Hafta!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu