Brad Garlinghouse: Ripple, SEC Davası Bittiğinde Halka Arzı Değerlendirecek

CNBC’ye göre, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Davos’taki Dünya Ekonomik Forumu sırasında şirketin SEC ile olan davası biter bitmez ilk halka arzı düşüneceğini belirtti.

Şimdiye kadar, SEC tarafından Ripple aleyhine açılan dava bir yıldan fazla süredir devam ediyor. Ripple, 2022’nin sonunda davanın sona erebileceğine inanıyor. Bu gerçekleştiğinde, CEO’ya göre, Ripple bir halka arzı ciddi şekilde değerlendirecek.

Garlinghouse, CNBC’ye şirketin ABD’de düzenleyici konusunda kesinlik ve netlik elde etmeyi beklediğini söyledi. Genel olarak, sürekli olarak ABD’nin blok zinciri ve kripto para birimi alanları için uygun düzenlemeler getirmesi konusunda ısrar ediyor.

Ama biliyorsunuz, kesinlikle bunun bir olasılık olduğu ölçekte bir noktadayız. SEC ile olan bu davayı geçtiğimizde buna bakacağız.

Brad Garlinghouse

Geçen yıl, Ripple’ın Japonya’daki ana ortağı SBI Group’un CEO’su da, Ripple Labs’in davadan sonra ilk halka arz için gideceğini tahmin ederek, kurucu ortak ve eski CEO Chris Larsen’in bunun olmasını istediğini söyledi.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   XRP, Bitcoin ve Ethereum'dan Daha İyi Performans Gösteriyor; Balinalar Milyonlarca XRP Taşıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu