Bu Üç Altcoin Yükselişe Geçebilir!

İsviçreli varlık yönetimi şirketi Valor, Avrupa’da Cardano, Polkadot ve Solana ile işlem gören ürünlerin (ETP) piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Kripto tokenleri Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Solana (SOL), 6 Nisan 2021’de ETP ürünlerinin piyasaya sürülmesinin ardından Nisan ayında fiyat artışlarına devam edebilir.

Üç ETP, 6 Nisan’da Paris, Fransa ve Amsterdam, Hollanda’daki Euronext borsalarında işlem görmeye başlayacak.

Valor, ADA, DOT ve SOL Fiyatlarını Takip Eden ETP’leri Başlattı

Bloomberg’in 4 Nisan’da bildirdiğine göre, DeFi Technologies’in sahibi olduğu Valor Inc., Valor Cardano, Valor Polkadot ve Valor Solana dahil olmak üzere üç yeni yatırım aracıyla kripto borsası ticareti yapılan ürünler listesini genişletti.

Cardano, Polkadot ve Solana kripto para birimlerinin fiyatını takip eden borsada işlem gören üç yeni ürün, Paris ve Amsterdam’daki Euronext borsalarında işlem görmeye hazır olacak. Ayrıca, ETP’ler için harcama ücreti %1.9’dur.

DeFi İcra Kurulu Başkanı Russell Starr, büyük kurumların kripto ETP pazarına girişi hakkında şunları söyledi:

“Daha büyük kurumlar girecek ve fiyatlandırma konusunda daha da büyük rekabet bekliyoruz. Kazananları ve kaybedenleri ayırt edecek olan şey, ürün inovasyonu konusundaki uzmanlık ve yatırımcılara katma değer sağlamaya aşırı derecede odaklanmak.”

Ayrıca Valor, Uniswap ETP, Avalanche ETP ve Terra LUNA ETP gibi borsada işlem gören diğer ürünlere de sahip.

Yakın zamanda varlık yönetimi firması WisdomTree, Paris ve Amsterdam’daki Euronext borsalarının yanı sıra Börse Xetra ve SIX Swiss Exchange’de Cardano, Polkadot ve Solana ile ilgili borsada işlem gören ürünlerini (ETP’ler) piyasaya sürdü.

Ayrıca, Avrupa’da borsada işlem gören ürünler de dahil olmak üzere kripto odaklı yatırım araçlarının son tanıtımı, kripto para birimlerine olan talep arttıkça Cardano, Polkadot ve Solana’nın fiyatını yükseltecek. Avrupa’da borsada işlem gören kripto ürünlerine şu anda yaklaşık 7,3 milyar dolar yatırım yapan CoinShares Gelir İdaresi Başkanı Frank Spiteri, yatırımın 2025 yılına kadar iki katına çıkacağına inanıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin Cash (BCH) Balinaların İlk 10 Listesine Girdi

Cardano, Polkadot ve Solana Fiyatları Talep Ortasında Yükseldi

Düzenlenmiş borsalar aracılığıyla kripto odaklı ETP’ler, Avrupa’daki yatırımcılara Solana, Cardano ve Polkadot gibi en iyi kripto para birimlerine maruz kalma konusunda başka bir seçenek sunuyor. Ayrıca, yatırımcıların kripto para birimlerine artan ilgisi, finansal hizmet firmalarının daha kripto odaklı yatırım araçlarını tanıtmasını sağlayacaktır.

CoinGape Markets tarafından bildirildiği üzere Solana fiyatları, günlük fiyat çizelgelerindeki yükseliş sapma modelini takiben Nisan ayında 150 doları hedefleyebilir.

Bu Üç Altcoin Yükselişe Geçebilir! 2
Solana fiyat analizi

Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Solana (SOL) fiyatları zaten Nisan ayında daha da yükseldi ve mevcut fiyatları yazım anında ADA 1.21$, DOT 22.67$ ve SOL 136.27$ seviyelerinde işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu