Coinbase Çalışanları COVID-19 Salgını Bittikten Sonra da Evden Çalışmaya Devam Edecek

  • Coinbase ekibi, COVID-19 salgını sona erdikten sonra da uzaktan çalışmaya devam edecek .
  • Bu düzenleme, merkeziyetçilikten arınmanın yanı sıra konum merkezli risklere karşı korunma çabasıyla yapılmaktadır.

Endüstrideki en büyük kripto platformlarından biri olan Coinbase bu hafta açıkladığı üzere, COVID-19 salgınının sona ermesinden sonra, uzaktan iş yeri modeline geçecek. Bu düzenleme, merkeziyetçilikten arınmanın yanı sıra konum merkezli risklere karşı korunma çabasıyla yapılıyor.

Şirketin CEO’su Brian Armstrong, tüm çalışanlarına açık bir mektupta şunları söyledi:

“Karantina kısıtlamaları sona erdikten sonra, Coinbase için ‘uzaktan çalışma” ilk öncelik olarak kabul edilecek , yani bir ofiste veya rollerin büyük çoğunluğu için uzaktan çalışma seçeneği sunacağız.”

Platformdaki çalışanların birçoğu şu anda salgını nedeniyle evden çalışıyor ve şirket için tüm çalışanların %60’ına kadar COVID-19 etrafında kaldırılan kısıtlamaların ardından uzaktan çalışmaya devam edeceği tahmin ediliyor.

Armstrong’un San Francisco’daki merkezindeki her çalışan arasında 6 metre mesafe tutmanın imkansız olacağını söylediğini de belirtmek gerekir. Çalışanlarını güvende tutmak, her şeyden önce birinci önceliktir.

Mektuba ek olarak Armstrong, platformun vizyonunun daha ekonomik bir yaşam tarzına sahip bir dünya yaratmak olduğunu ve bir yere bağlı olmamanın bu hedefin önemli bir parçası olduğunu söyledi. Bugün yaptıkları işin diğer şirketler ve durum sırasında nasıl ilerledikleri üzerinde büyük bir etkisi olabileceğini de sözlerine ekledi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın